KUP BILET

Katarzyna Pakosińska i zespół Makabunda zabierają widownię w podróż w czasie do dwudziestolecia międzywojennego, kiedy to niekwestionowaną gwiazdą estrady była błyskotliwa, przebojowa i obdarzona oryginalnym poczuciem humoru Zula Pogorzelska — częsta sceniczna partnerka Eugeniusza Bodo. W czasie multimedialnego spektaklu zabrzmią takie przeboje jak „Spotkajmy się na Nowym Świecie”, „Bubliczki”, „Więcej gazu” czy „Ja nie mam co na siebie włożyć”. Piosenki uzupełnione będą specjalnie przygotowanymi układami tanecznymi i scenkami aktorskimi w wykonaniu wrocławskich tancerzy. Ponadto, pojawią się fragmenty filmu „Romeo i Julcia” z udziałem m.in. Zuli Pogorzelskiej i Bodo, które będą zapowiadały kolejne utwory. Całość dopełnią specjalnie przygotowane animacje i wizualizacje, które w spójny sposób będą nawiązywać do treści piosenek. 

Katarzyna Pakosińska – artystka kabaretowa, dziennikarka, aktorka i konferansjerka. Współzałożycielka i była członkini Kabaretu Moralnego Niepokoju. Jest absolwentką warszawskiego Liceum Sztuk Plastycznych oraz Wydziału Polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Po studiach uczęszczała również do dwuletniego studium dziennikarskiego. Następnie przez sześć lat była dziennikarzem oraz wydawcą programów w TV POLONIA. Współpracowała również z radiową Trójką.
Katarzyna Pakosińska prócz licznych występów estradowych, ma na swoim koncie również role filmowe ( m.in “Deborah” reż. R.Brylski), teatralne (m.in “Historia Manon Lescaux” reż W. Siemion), także spektakle telewizyjne (“Klimaty” reż. M.Łazarkiewicz.).

zespół: Makabunda
scenariusz i reżyseria: Generalnie Smakowicie — Marzena Kopczyńska — Urlich i Michał Gawlicz
aranżacja muzyki: Makabunda
choreografia tańca: Magda Majtyka
tancerze: Anna Zielińska, Magda Majtyka i Maciej Florek
VJ: Michał Więdłocha