Alternatywne country w wykonaniu świdniczan zawsze przyciąga na koncerty tłumy fanów. 1 października będzie kolejna okazja, żeby spotkać się z Johnnym Trzy Palce w Klubie Bolko. Towarzyszyć im będą Rock n Roll Rebels z Sosnowca i wrocławsko-świdnickie SickRats.

W tym roku mija 10 lat od zwycięstwa Johnny Trzy Palce na świdnickim przeglądzie “Truskawka”, podczas którego oczarowali jury i publiczność swoją nowatorską wizją country – prosto z dorzecza Witoszówki. Mimo dosadnych tekstów (a może dzięki nim?) potrafią porwać widownię do zabawy jak mało kto. Skład tworzą: Michał Moskal (gitara akustyczna, wokal), Michał Kumięga (gitara elektryczna, wokal), Konrad Żemojcin (banjo, mandolina, harmonijka), Bartek Łysionek (gitara basowa), Adam Radecki (perkusja).

Koncert organizowany przez Świdnicki Ośrodek Kultury rozpocznie się w sobotę 1 października 2022 o godzinie 19:00 w Klubie Bolko (pl. Grunwaldzki 11). Bilety w cenie 20 zł (przedsprzedaż) są już dostępne on-line i w kasach ŚOK. Sprzedaż i szczegóły na stronie: https://sok.com.pl/johnny-trzy-palce-rock-n-roll-rebels-sickrats-country-rock/

Johnny Trzy Palce (foto Marcin Trzpiot / ŚOK)

 

Rock n Roll Rebels

 

SickRats