Rock-metalowcy ze Szczytna po raz kolejny odwiedzą Klub Bolko ŚOK. 13 października w Świdnicy towarzyszyć im będzie grupa Hart. Tylko do końca czwartku trwa przedsprzedaż biletów w niższej cenie.

HUNTER gra muzykę z pogranicza rocka i metalu, z elementami klasycznymi. Na nadchodzącej trasie zatytułowanej “Po co nam Wolność” odwiedzą 14 miast i zadadzą wiele pytań, bo jak twierdzą „czas w którym przyszło nam żyć wymaga, żebyśmy je sobie stale zadawali, bo to od nas i naszych wyborów zależy nasze życie.” Utwory, które zagrają będą właśnie o tym. ŻYCIE czy Śmierć? POKÓJ czy Wojna? PRAWO czy Przymus? WOLNOŚĆ czy NieWolnOść? Będzie mocno i wprost, ale czasem także z dystansem, żeby nie było aż za grobowo.

HART również zagra rock-metal z polskimi tekstami. Zespół przygotowuje się do wydania drugiego albumu pt. „Dno” i podczas najbliższych koncertów zaprezentuje pochodzące z niego utwory. Przebojowe refreny, teksty niosące treść, riffy gitarowe i solówki w muzycznym spektrum od popu, rocka, aż do metalu.

Klub Bolko ŚOK otwarty będzie w piątek od 18:00. Występy zacznie Hart o 19:00 a Hunter pojawi się na scenie około 20:00. Bilety w cenie 80 zł można kupić do końca czwartku a w dniu wydarzenia kosztować będą 90 zł. Sprzedaż i szczegóły dostępne są na stronie: https://sok.com.pl/wydarzenie/hunter-rock-metal/

Organizatorem jest Świdnicki Ośrodek Kultury oraz Creative Music a o napoje podczas wydarzenia zadba Ambasada San Esco BAR.