Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza na koncert Bwhisky, Hard Rider i Hortus. Zespoły zagrają rocka, hard rocka, thrash i heavy metal w sobotę 5 marca w Klubie Bolko.

Przewidywana kolejność i godziny występów *
18:30 – otwarcie bramki
19:00 – Bwhisky
20:00 – Hard Rider
21:00 – Hortus

(* podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie)

Bilety w przedsprzedaży kosztują 15 zł a w dniu koncertu 20 zł. Do wstępu na koncert będą uprawniać również potwierdzenia wpłaty równowartości ceny biletu na konto Polskiej Akcji Humanitarnej lub datki do puszek Stowarzyszenia Ukraina-Wałbrzych dostępnych na miejscu wydarzenia.

Bwhisky (Świdnica) działają od niedawna i robią autorskie, polskie i anglojęzyczne numery w rockowym klimacie. Skład: Bartosz Bednarz (bas), Piotr Krakowski (gitara), Kacper Kwiatkowski (perkusja), Szymon Wiraszka (wokal)

Hard Rider (Świebodzice/Wałbrzych) to muzyczna fuzja klasycznych brzmień hard rocka i heavy metalu. Występowali m.in. w półfinale Muzycznej Bitwy Radia Wrocław. Skład: Michał Kopecki (wokal), Mateusz Skłodowski (gitara), Paweł Wolski (bas), Filip Szczepański (gitara), Tony Slonkin (perkusja).

Hortus (Świdnica/Boguszów) to mikstura hard rocka i heavy metalu. Brali m.in. udział w projekcie „Setka w teatrze” organizowanym przez ŚOK, z którego pochodzą 3 nagrania live wideo. Skład: Anna Mądrzak (wokal), Szymon Beszterecha (gitara), Dawid Stachacz (perkusja), Wojciech Kokoszka (bas).

Strona wydarzenia: https://sok.com.pl/wydarzenie/truskawka-1-blyski-hard-rider-hortus-rock/