W piątek miała premierę najnowsza płyta Czesława Mozila. Artysta zaprezentuje “#IDEOLOGIAMOZILA” w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury już za 10 dni, w czwartek 9 grudnia.

Zapraszamy na niecodzienne połączenie monodramu i koncertu, w wykonaniu polsko-duńskiego artysty. W programie są piosenki z nowej płyty „#IDEOLOGIAMOZILA”, która dostępna jest już w sklepach i serwisach streamingowych, a także piosenki stare, zarówno te bardziej jak i mniej znane.

Jak mówi Czesław Mozil o najnowszym albumie: „#IDEOLOGIAMOZILA” to płyta, która jest moją osobistą walką z kompleksem pisania po polsku. (…) Tym razem podjąłem tę walkę z własnymi strachami, co było jak katharsis. Mam 42 lata, jestem wykształconym muzykiem, z dyplomem Duńskiej Królewskiej Akademii Muzycznej w Kopenhadze, ale przede wszystkim jestem prostym grajkiem, który kocha stać na scenie.”

Za produkcję albumu „#IDEOLOGIAMOZILA” odpowiada znany i ceniony w świecie hip-hopu Matheo, wokale nagrał i zmiksował Marcin Bors.

Koncert rozpocznie się w czwartek 9 grudnia o godzinie 19:30 w sali teatralnej ŚOK. Szczegóły i bilety w cenie 50 zł dostępne są na stronie: https://sok.com.pl/wydarzenie/czeslaw-mozil-solo-muzyczny-monodram/

Najnowszym teledyskiem promującym płytę jest „Dzień, w którym uśmiech znikł”: