Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza na czwartkowy koncert promujący najnowszy, solowy album Czesława Mozila pt. “#IDEOLOGIAMOZILA”. Ostatnie bilety wciąż są dostępne.

“#IDEOLOGIAMOZILA” jest bardzo osobistym zbiorem obserwacji świata, ale i najbliższego otoczenia. To zamknięty w 11 piosenkach manifest ważnych dla Czesława Mozila spraw i wartości, które podzielają również obecni na płycie goście: Hania Rani, Michał Sławecki, Stanisław Soyka, Czadoman.

Występ Czesława Mozila solo to niecodzienne połączenie monodramu i koncertu. W programie są utwory z nowej płyty, a także piosenki stare, zarówno te bardziej jak i mniej znane.

Wydarzenie rozpocznie się o 19:30 w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury. W związku z niedawnymi, krajowymi zmianami dotyczącymi limitów miejsc podczas wydarzeń kulturalnych, bilety w ostatniej puli są dostępne wyłącznie dla osób z certyfikatami szczepienia przeciw COVID-19. Szczegóły na stronie: https://sok.com.pl/wydarzenie/czeslaw-mozil-solo-muzyczny-monodram/