Tylko do końca piątku można kupić tańsze bilety na sobotni koncert Limboskiego. Artysta wystąpi w sali teatralnej ŚOK. Wydarzenie odbędzie się w ramach Świdnickich Recenzji Muzycznych.

Limboski to autor rozdzierających serce ballad i drapieżne zwierzę koncertowe. Przez długi czas był kojarzony z anturażem i klimatami ála Tom Waits. Potem zwrócił się w stronę analogowego nagrywania i raczej rockowych brzmień, które można znaleźć na płycie „Poliamoria”. Ostatnio natomiast przeniósł się do Berlina i jego najnowsze produkcje zdradzają fascynację nowoczesną elektroniką. To co się nie zmienia to świetne teksty i jeden z najgłębszych męskich głosów w Polsce!

W tym samym czasie, kiedy zamieszkał w Berlinie Limboski zafascynował się Davidem Bowie i podczas niektórych koncertów gra poza swoimi kompozycjami również wybrane piosenki swojego idola w nowych aranżacjach.

Koncert organizowany przez Świdnicki Ośrodek Kultury rozpocznie się w sali teatralnej w sobotę 18 września o godzinie 20:00. Bilety dostępne w przedsprzedaży do końca piątku w cenie 40 zł a w dniu koncertu 50 zł. Szczegóły i sprzedaż on-line na stronie ŚOK: https://sok.com.pl/recenzje-muzyczne-limboski/

Zapraszamy do posłuchania jednego z najnowszych utworów Limboskiego pt. „Kraków pijany”: