Powrót
Archiwum

Andrzej Jagodziński: koncert jazzowy „W hołdzie wolności”

Data

13 Grudnia 2018

Godzina

18.00

Miejsce

sala teatralna ŚOK, Rynek 43

Bilety

35 zł (przedsprzedaż) / 45 zł (w dniu wydarzenia) Sprzedaż: sekretariat Świdnickiego Ośrodka Kultury – Rynek 43, boczne wejście (poniedziałek - piątek godz. 8.00–16.00), Galeria Fotografii, Rynek 44 (wtorek - piątek godz. 14.00–18.00, sobota 12.00–16.00) oraz na godzinę przed koncertem w miejscu wydarzenia.

Organizator

ŚOK

KUP BILET

„Andrzej Jagodziński – W Hołdzie Wolności” jest autorskim wyborem utworów od czasów, kiedy Polska była pod zaborami wyrażających tęsknotę za wolnością  i walkę o niepodległość. Andrzej Jagodziński po mistrzowsku połączył podniosły i niełatwy temat utworów z interpretacją jazzową. Znane większości słuchaczy oryginalne brzmienia poszczególnych utworów nabrały zupełnie nowego charakteru w warstwie muzycznej w żaden sposób nie ujmując powagi w warstwie tekstowej.

Razem z Nulą Stankiewicz, Agnieszką Wilczyńską, Januszem Stroblem, Robertem Majewskim, Adamem Cegielskim i Czesławem „Małym” Bartkowskim znany muzyk wykona najpiękniejsze piosenki patriotyczne i wolnościowe w swoich niezwykłych, pełnych zaskakujących brzmień aranżacjach (m.in. „Czerwone maki na Monte Casino”, „Deszcz, jesienny deszcz”, „Mury”, „Piosenkę o mojej Warszawie” i inne).

Newsletter

Bądz zawsze na bieżąco, zapisz się do newslettera!

bilety na Festiwal Bachowski i Teatr na czasie już w sprzedażywięcej
+