Powrót
Nadchodzące wydarzenia

Alicja Majewska: Żyć się chce (koncert)

Data

20 Października 2019

Godzina

17.00

Miejsce

sala teatralna Świdnickiego Ośrodka Kultury, Rynek 43

Bilety

bilety: 100 zł (parter) / 90 zł (balkon)

Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza na koncert koncert promujący najnowszą płytę Alicji Majewskiej

„Żyć się chce”

KUP BILET

20 października 2019 r. na scenie  Świdnickiego Ośrodka Kultury zabrzmi jeden z najpiękniejszych głosów polskiej piosenki lirycznej. Tego wieczoru wystąpi Alicja Majewska z koncertem promującym  najnowszą pytę „Żyć się chce”, która ukazała się w marcu 2019 roku. 

Kolekcję tworzących ją piosenek, podobnie jak cały repertuar Artystki, cechuje uczciwość wobec słuchacza i dbałość o jak najwyższą jakość muzyczną i literacką. Tym razem do wykwintnych kompozycji Włodzimierza Korcza napisali teksty znakomici autorzy – Magda Czapińska, Monika Partyk, Artur Andrus, Tomasz Misiak, Andrzej Sikorowski. Wykorzystano również tekst Wojciecha Młynarskiego sprzed kilkunastu lat. Alicja Majewska powierzone utwory interpretuje trafnie, jak zawsze – z ogromnym wyczuciem i klasą.

Na płycie i w programie koncertu „Żyć się chce” znalazły się dwie szczególne piosenki. „Żal niebieski”, która jest hołdem dla przyjaciela artystki, zmarłego Zbigniewa Wodeckiego oraz „Przed nocą i mgłą” – znana melodia kojarzona z serialem „07 zgłoś się”.

Alicja Majewska wystąpi z towarzyszeniem Włodzimierza Korcza oraz Warsaw Opera Quartet.

Newsletter

Bądz zawsze na bieżąco, zapisz się do newslettera!

bilety na Festiwal Bachowski i Teatr na czasie już w sprzedażywięcej
+