W ostatni weekend sierpnia zakończyła się kolejna odsłona cyklu koncertów plenerowych realizowanych przez Świdnicki Ośrodek Kultury i Klub Łaźnia w Parku Centralnym. Podczas 5 tegorocznych wydarzeń, na scenie pojawiło się ponad 30 artystów a na widowni około 600 gości.

Muzyka Mi Leży prezentuje przede wszystkim lokalnych wykonawców, tworzących szerokie spektrum gatunków od bluesa przez country, etno, house, hip-hop, metal, pop, rock po synthpop. Zapoczątkowany na dziedzińcu Wieży Ratuszowej w trakcie obostrzeń sanitarnych w 2021 roku, w kolejnych latach cykl zadomowił się na scenie plenerowej Klubu Łaźnia i stale się rozwija, przyciągając co raz więcej artystów i gości.

Do tej pory w ramach Muzyka Mi Leży można było zobaczyć i usłyszeć takich wykonawców jak: Pielesze, DSW, Bluefaces, Healer/Slime, Something Like boston, Verde, Widuto, Srednusha, H.A.F.T., Arthur Samuel, Ślad, Akademia Rozwoju Talentów, Młodzieżowy Dom Kultury, Toxide, Hortus, FanKlub, Kminek, LoftY/ciiicho feat Zuza Baum, Just Healer, Nullizmatyk, RaF Band, wokalistki konkursu wokalnego (kolejność chronologiczna).

Zapraszamy do tegorocznej galerii zdjęć autorstwa Marcina Trzpiota dla ŚOK: