ZGODNIE Z DECYZJĄ ORGANIZATORA, AGENCJI „ANNA”,
KONCERT ZOSTAŁ PRZENIESIONY NA 24 MAJA
– bilety można zwracać punkcie zakupu –

Organizatorzy zapraszają na niezwykły koncert, w programie którego usłyszycie Państwo najpiękniejsze piosenki o miłości. Będziecie Państwo uczestniczyć w romantycznej, wzruszającej podróży, w którą zabiorą Państwa Anna Jurczyńska (mezzosopran) i Romuald Spychalski (tenor), wykonując utwory Franka Sinatry, Elvisa Presleya, Whitney Houston, a także ponadczasowe arie operetkowe oraz utwory ze znanych musicali.

Anna Jurczyńska [www]
Muzyka, którą wykonuje to utwory z pogranicza muzyki rozrywkowej, musicalowej, a nawet klasycznej. W jej repertuarze znaleźć można utwory wokalistek takich jak: Celine Dion, Whitney Houston, Maria Carey, Barbara Streisand, Lara Fabian, Sara Brightman i wielu innych.

Współpracuje z wieloma znakomitymi śpiewakami i wokalistami polskich scen muzycznych m.in. z Krzysztofem Krawczykiem, Anną Świątczak–Wiśniewską, Katarzyną Kołodziejczyk, Anną Cymmerman, Dariuszem Stachurą, Rafałem Songanem, Romualdem Spychalskim, Marcinem Ciechowiczem.

Koncertowała w towarzystwie m. in. Orkiestry Straussowskiej „Obligato” pod dyrekcją Jerzego Sobeńko, orkiestry „Camerata Mazovia” pod dyrekcją Artura Komorowskiego i zespołu pod kierunkiem Jana Adamkiewicza.

Występowała w miejscach takich jak:  Sala Lustrzana w Pałacu Poznańskich w Łodzi, Opera Śląska w Bytomiu, Dworek rodu Lutosławskich w Drozdowie, Kościół Świętego Piotra i Pawła na Wawelu, Zamek Królewski w Niepołomicach, Teatr w Kwidzynie, Teatr w Grudziądzu, Teatr w Inowrocławiu, Teatr Letni w Ciechocinku, Pałacyk w Paprotni,  Dziedziniec Zamku Żupnego w Wieliczce.

Romuald Spychalski [www]
Wokalną karierę rozpoczął na scenie Teatru Wielkiego w Poznaniu rolą Tamina w „Czarodziejskim Flecie” W. A.  Mozarta. Koncertował w Niemczech, Francji oraz Stanach Zjednoczonych.

Na terenie Polski występował m.in w warszawskiej Sali Kongresowej, Filharmoniach w Warszawie, Poznaniu, Białymstoku, Krakowie i Częstochowie. Brał udział w kursach mistrzowskich m.in. prowadzonym przez gwiazdę Metropolitan Opera w Nowym Jorku – Gwendolyn Bradley. Sześciokrotnie, na zaproszenie Bogusława Kaczyńskiego brał udział w Europejskim Festiwalu im. Jana Kiepury w Krynicy.

Występował z popularnymi śpiewakami polskiej sceny i estrady, m.in. Bogusławem Morką, Dariuszem Stachurą, Grażyną Brodzińską, Joanną Cortes, znakomitymi dyrygentami Jerzym Salwarowskim, Mirosławem Jackiem Błaszczykiem, Sławomirem Chrzanowskim, Łukaszem Borowiczem.

W jego bogatym repertuarze znajdują się utwory z gatunku liryki wokalnej, dzieła oratoryjno-kantatowe, arie i duety operowe, operetkowe  i musicalowe, pieśni neapolitańskie, utwory m.in. Jana Kiepury, Andrea Bocellego, Franka Sinatry, Josha Grobana.