Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Sobotni koncert zespołów DSW, Luna Park i Iluminator został ODWOŁANY a nowy termin zostanie ustalony wkrótce. Zgodnie z planem odbędzie się natomiast ŚRODOWA PREMIERA nagrań audio i wideo “na setkę” tych dwóch ostatnich zespołów.

Czwarty koncert w ramach Świdnickiego Przeglądu Muzycznego 2020! Prawdopodobnie najbardziej melodyjny i porywający do tańca wieczór w całej naszej tegorocznej serii.

👩‍🎤 DSW [pop] / facebook
💡 Iluminator [pop/funk] / facebook
🎡 Luna Park [pop/funk] / facebook

Wkrótce posłuchasz ich nagrań oraz zobaczysz foto i wideo wykonane w ramach projektu “Setka w teatrze”: https://sok.com.pl/setka/ (Iluminator już tam jest!)

LUNA PARK
Czwórka muzyków, których twórczość to energetyczna dawka funky z wpadającymi w ucho popowymi melodiami. Czerpanie inspiracji z różnych nurtów tworzy z powstałych dzieł ciekawą mieszankę. Dlatego oprócz ścisłego założenia wykonywania muzyki pop-funk, zespół otarł się też o tradycyjny rock oraz fusion-jazz. Skład: Magdalena Mazurkiewicz (wokal), Patryk Dorobek (gitara), Bartosz Bednarz (gitara basowa), Mateusz Koliński (perkusja).

ILUMINATOR
Jeszcze rok temu pisaliśmy, że wśród zespołów rockowych i metalowych ta funkowa brygada do prawdziwy rodzynek na świdnickiej scenie. Teraz nie są już tak samotni i wystąpią w towarzystwie zbliżonych stylistycznie zespołów (chociaż sami zapowiadają zmiany w repertuarze) Skład: Daniel Jarząbek (bas), Mateusz Dudzic (wokal), Adrian Jarząbek (perkusja), Łukasz Drożdż (gitara).

DSW
Trzy wspaniałe, młode kobiety o różnych charakterach na co dzień mieszkające w różnych miejscowościach, zajmujące się różnymi profesjami jednak dzielące wspólną pasję – muzykę. Z powodzeniem występowały w licznych konkursach i festiwalach, na których niejednokrotnie zauważano i doceniano kunszt wokalny oraz wspaniałe współbrzmienia ich trzech barwnych, idealnie dobranych i uzupełniających się głosów. Skład: Iwona Kuśnierz (wokal), Katarzyna Bakalarczyk, Aneta Leńska (wokal).