Ładowanie Wydarzenia

Rusza kolejna edycja konkursu fotograficznego Świdnica i Świdniczanie 2023. Na prace przedstawiające Świdnicę i świdnickie życie czekamy do 31 sierpnia 2024 roku a laureatów poznamy podczas przyszłorocznego święta fotografii.

Każdy z uczestników może przesłać maksymalnie pięć zdjęć w każdym miesiącu trwania konkursu. Warunek jaki należy spełnić – muszą one być wykonane od listopada 2023 do sierpnia 2024 roku.

Tak jak w ubiegłych edycjach Organizator przyzna nagrody miesiąca. Autor fotografii miesiąca otrzyma dyplom, nagrodę pieniężną, a jego fotografia zostanie automatycznie zakwalifikowana do wystawy pokonkursowej. – „Zależy nam na pozyskaniu i prezentacji fotografii obrazujących zainteresowanie przejawami życia społecznego, kulturalnego i sportowego, w których głównym motywem jest człowiek i to, co go otacza” – mówi Bożena Kuźma, pełniąca obowiązki dyrektora Świdnickiego Ośrodka Kultury i dodaje – „Chcemy też, aby miłośnicy fotografii pokazali współczesne walory architektoniczne, kulturowe, przyrodnicze i turystyczne miasta”.

Wszystkie szczegóły znajdą Państwo w regulaminie:
regulamin i karta zgłoszenia