Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń do udziału w bitwie, która odbędzie się 31 stycznia 2015 roku w ramach Wielkiej Rapsodii Świdnickiej. Nagroda za I miejsce wynosi 500 zł a za II i III miejsce odpowiednio 300 zł i 100 zł. Poniżej udostępniamy do wglądu i pobrania REGULAMIN oraz WZÓR ZGODY RODZICÓW (dla osób niepełnoletnich chcących startować w bitwie).

WPISOWE do bitwy (= bilet) kosztuje 20 zł (do 29.01) / 30 zł (od 30.01). Bilety dostępne są w sieci Ticketpro (Empik, Mediamarkt) oraz on-line (e-ticket drukowany w domu)
—-> http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/1517171-wielka-rapsodia-swidnicka.html

Zgłoszenia do bitwy należy wysyłać najpóźniej do 29 stycznia 2015 na adres: 074@sok.com.pl wpisując w temacie maila “zgłoszenie WRŚ” a w treści maila podając:
1. nazwisko i imię,
2. ksywę,
3. miasto,
4. numer telefonu,
5. informację “Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu Wielkiej Rapsodii Świdnickiej i akceptuję jego warunki”.

PLIKI DO POBRANIA:

REGULAMINdocpdf ]

WZÓR ZGODYdocpdf ]

JURY

Madział – Świdnicki raper/freestylowiec, organizator pierwszych ustawek freestylowych w rodzinnym mieście. Laureat kilku wrocławskich bitew w latach 2007-2009 (Freestylez Festiwal, Battle King) finalista WOW 2009. Po finale stwierdził, że coś już sobie w kwestii freestyle-u bitewnego udowodnił i skupił się na nagrywkach. 2009 rok to solo “Dla Koneserów EP” a 2013 wydana z Melonem „Głęboka Płytka”. W tej chwili pracuje nad drugim, pełnowymiarowym solo (które miało się ukazać w 2014 roku ;). Aktywny zajawkowicz, zawsze chętny do promocji wszelkich inicjatyw kultury ulicznej.

Turzan – Znana postać świdnickiego podziemia. Freestylowiec z wieloletnim
stażem, uczestnik i współorganizator pierwszych ustawek wolnostylowych
w mieście. Działalność studyjna okryta tajemnicą do dnia dzisiejszego, stay tuned.

Zgas – dwukrotny Oficjalny Mistrz Polski Beatboxu, kilka lat temu poświęcił się całkowicie działalności solowej i w krótkim czasie uzyskał status jednego z czołowych polskich beatboxerów. Freestyle z pewnością nie jest mu obcy.