DOŁĄCZ NA FACEBOOKU

Przywitamy Nowy Rok w świdnickim Rynku

Prezydent Wojciech Murdzek podjął decyzję o organizacji imprezy sylwestrowej w świdnickim Rynku. Świdniczanie będą mogli przywitać Nowy Rok w Rynku w rytmie muzyki i z towarzyszeniem fajerwerków. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Manchester, zaś wieczór będzie umilał Dj Pablo. Podczas imprezy w Rynku będzie również można wygrać atrakcyjne nagrody.

Po analizie sondy na jednym z portali społecznościowych prezydent Wojciech Murdzek wyraził zgodę na organizację imprezy sylwestrowej w świdnickim Rynku. Dołączamy tym samym do innych miast powiatu, gdzie przywitamy Nowy Rok na wolnym powietrzu.

Przewidujemy, że impreza potrwa od 22:00 do 1:00 – mówi Tomasz Jamróg – dyrektor Świdnickiego Ośrodka Kultury – firma, której zleciliśmy całościowe przygotowanie imprezy jest właśnie w trakcie załatwiania niezbędnych formalności i pozwoleń. Gwiazdą wieczoru będzie toruński zespół Manchester, a o oprawę muzyczną reszty wieczoru zadba Dj Pablo. O północy przywitamy Nowy Rok fajerwerkami, zaś podczas imprezy będą do wygrania cenne nagrody.

Foto: P. Górajewski

Pokaz fajerwerków w Rynku przygotuje świdnicka firma Armagedon