DOŁĄCZ NA FACEBOOKU

SUDECKA OFENSYWA #3

DISORDER + DELIRIUM + ARLEQUEEN

17:30 – otwarcie bramki
18:00 – ARLEQUEEN
19:00 – DELIRIUM
20:00 – DISORDER

Sudecka Ofensywa to cykl koncertów prezentujących zespoły zaproszone do udziału wspólnie przez ośrodki kultury ze Świdnicy, Dzierżoniowa i Ząbkowic Śląskich. Celem wydarzenia jest promocja najlepszych niezależnych wykonawców z rejonu Przedgórza Sudeckiego. Chcemy pokazać, że interesująca muzyka powstaje nie tylko w wielkich miastach, ale także tuż koło nas. Podczas pierwszych koncertów Sudeckiej Ofensywy w październiku, listopadzie i grudniu, publiczność w każdym z miast biorących udział w projekcie będzie miała okazję usłyszeć aż 9 zespołów. Mamy nadzieję, że Sudecka Ofensywa pomoże im dotrzeć do nowych miejsc, dźwięków i ludzi. Zobacz zapowiedź pierwszej i drugiej edycji Sudeckiej Ofensywy.

DISORDER

[Strzegom – death metal]
facebook | myspace
Początki istnienia Disorder sięgają 2000r. Już wtedy pierwsze nuty płynęły z instrumentów strzegomskiej formacji Passtor. Po nim przyszedł czas na obiecujący Absent. Wiosną 2003 powstał Disorder – mieszanka technicznego death metalu z miażdżącą brutalnością. Rok 2006 zaowocował płytą „Confess” – obrazem wypaczenia i skrzywienia tego co powinno być święte i nieskazitelne. W roku 2013, po wielu udanych koncertach i latach ćwiczeń, Disorder mógł pochwalić się swym kolejnym, bardziej dojrzałym dziełem. Nagrany materiał zyskał nazwę „Pure Hatred” i zawiera 12 agresywnych utworów. Pozytywne przyjęcie płyty mobilizuje do dalszego rozwoju i tworzenia, aktualnie więc trwają prace nad nowym materiałem.

DELIRIUM

[Dzierżoniów – hard rock]
facebook | youtube
Zlepek kilku muzyków, którzy zbierali się przez prawie 9 miesięcy, by być w takim jak obecnie składzie. W tym roku wystąpili w części konkursowej Dzierżoniowskich Prezentacji. Grają na pograniczu rocka i metalu, z odrobiną lżejszych brzmień. Inspiruje ich codzienność, grają by wyrazić siebie. /info zespół/

ARLEQUEEN

[Ząbkowice Śląskie – rock alternatywny]
facebook
Grupa istnieje od początku sierpnia 2014 roku. Ich muzyka charakteryzuje się nietuzinkowymi rozwiązaniami oraz kompozycjami, mocno uderzając w alternatywę oraz łącząc inne gatunki. Teksty, mimo że traktujące o rzeczach poważnych oraz ogólnie pojętych problemach ludzkich, pisane są często w sposób groteskowy i niedosłowny. To pozwala na podawanie ich w sposób bardziej przyswajalny dla większej ilości odbiorców, a co za tym idzie, lepszą zabawę i zapamiętywalność. Inspiracje zespołu jest ciężko określić, ponieważ każdy z członków jest wszechstronnie zainteresowany muzyką.

WIDEO/AUDIO

FOTO

Disorder

Delirium

Arlequeen