Poznaj wyniki I edycji Świdnickich Recenzji Muzycznych!

Świdnickie Recenzje Muzyczne to nowy projekt, wzorowany na coraz popularniejszych “budżetach obywatelskich”, który ma umożliwić fanom muzyki wpływ na repertuar koncertowy Świdnickiego Ośrodka Kultury. Propozycje artystów przyjmowaliśmy do 14 lutego w formie… autorskich recenzji płytowych! Nadesłane zgłoszenia przedstawiamy Wam poniżej (w kolejności alfabetycznej) oraz w tygodniku Region Fakty, który jest partnerem projektu. Recenzje reprezentują artystów a tych najwyżej ocenianych w głosowaniu postaramy się zaprosić na występ w Świdnicy. Więcej informacji o projekcie.

I. Wybierz artystę, którego chciałbyś/chciałabyś zobaczyć w Świdnicy

Przedstawiamy poniżej 10 zeszłorocznych płyt, których recenzje zostały zgłoszone do naszego projektu. Klikając na grafikę przedstawiającą okładkę przejdziesz do strony z pełną recenzją i fragmentami płyty do odsłuchu.

II. Oddaj głos za pomocą sms’a (koszt 3,69 zł brutto)
lub kuponu z tygodnika Region Fakty

Głosowanie na prezentowanych artystów trwa od 22 lutego do 7 marca włącznie. Głosować można sms’owo lub za pośrednictwem kuponów, które będą publikowane w tygodniu Region Fakty (22 lutego, 29 lutego i 7 marca). Kupony można wrzucać do specjalnego pojemnika w Informacji Turystycznej lub wysłać na adres ŚOK, Rynek 43, 58-100 Świdnica z dopiskiem „recenzje”. Cały dochód z sms’ów zostanie przekazany na realizację koncertów w ramach projektu!

III. Trzymaj kciuki przy podliczaniu głosów, które nastąpi po 7 marca

Po zakończeniu głosowania podliczymy głosy i zaprosimy na koncert do Świdnicy najwyżej ocenianych wykonawców, o ile będzie to możliwe w ramach budżetu projektu.

WWW alameda info

WWW test batushka info

WWW test dawid kwiatkowski info

WWW test filipek info

WWW test janusz radek info

WWW test kat info

WWW test kortez info

WWW test luxtorpeda info

WWW test marika info

WWW test sarius info

Banner recenzje głosowanie

Właścicielem serwisu premium SMS jest Świdnicki Ośrodek Kultury, Rynek 43, 58-100 Świdnica. Osobą kontaktową w sprawie sondy jest Bartosz Łabuda.
Regulamin sondy SMS
Koszt wysłania smsa wynosi 3,69 zł brutto
Usługa jest dostępna w sieciach T-mobile, Plus GSM, Orange, Play
Usługę Premium SMS obsługuje Eurokoncept, grupa Dotpay
Regulamin Usług i Serwisów SMS
Formularz reklamacji