Orchard i Blank Faces – dwa zespoły poruszające się po szerokich obszarach muzyki metalowej, spędzą najbliższy weekend koncertowo. Już dziś w Trutnovie u Czeskich sąsiadów a w sobotę w Świdnicy w Klubie Bolko.

Wrocławianie z Blank Faces to zespół porównywany do takich wykonawców jak Tool czy Neurosis. Mają na swoim koncie kilka ważnych koncertów m.in. na zeszłorocznym festiwalu Castle Party w Bolkowie oraz z takimi grupami jak Blindead i Tides From Nebula. Ich najnowsze wydawnictwo zatytułowane „A Course of Infinite Escape” dostępne będzie na płycie na najbliższych koncertach a przed zakupem można zapoznać się z zawartością EP’ki tutaj:

Orchard z kolei ostatnimi czasy wystąpił kilkukrotnie we Wrocławiu. Dobrze znani świdnickiej publiczności reprezentanci sceny doom metalowej będą gospodarzem wieczoru w Klubie Bolko. Zarówno w Świdnicy jak i w Trutnovie grupę wesprze wokalnie, już na dobre ponownie w niej zadomowiony, Misiek (ex-The Floorators).

Koncert rozpocznie się o 20:00. Bilety w cenie 10 zł normalny i 5 zł ulgowy (młodzież do lat 16) dostępne będą od 19:30.