Już jutro świdnicki Klub Bolko przez ponad 5 godzin będzie rozbrzmiewał hip-hopem. Dziś ostatnia okazja aby kupić tańsze bilety!

Bisz/B.O.K, Demia, Madział/Melon/Slime, KZC, Znana Marka, NzU, Wiśnia X Kwasu i Adei Front to wykonawcy, którzy wystąpią na sobotniej imprezie, prowadzonej przez El P. Bilety w cenie przedsprzedaży (20 zł) można kupić jeszcze tylko w piątek w Informacji Turystycznej (Świdnica, Rynek) oraz w sieci Ticketpro (m.in. salony Empik). W dniu koncertu cena wzrośnie do 30 zł (pierwsza pula biletów dostępna była w cenie 10 zł).

Przybliżone godziny występów:

21:30 BISZ/B.O.K
20:10 DEMIA
19:30 MADZIAŁ/MELON/SLIME
19:00 KZC
18:30 ZNANA MARKA
18:00 NzU
17:30 WIŚNIA X KWASU
17:00 ADEI FRONT

Wstęp na imprezę od godziny 16:30 (bez ograniczeń wiekowych). Po zakończeniu koncertu odbędzie się afterparty w Klubie Radiobar (Rynek 44).

Organizatorem koncertu jest Świdnicki Ośrodek Kultury. Wszystkie informacje o wydarzeniu i wykonawcach znajdziesz na naszej stronie.

Zapraszamy do przeczytania najnowszych wywiadów z Madziałem i Melonem na Doba.pl  oraz Demią w portalu Wiadomości Wałbrzyskie, oraz obejrzenia jak na sobotni koncert zapraszają w Naszaswidnica.pl ci pierwsi

oraz KZC