Orchard, Tantua, The Floorators, Zakaz Wjazdu, Mateusz Chochołek (DDLB, Aplaindygo, Lunapark) i Świdnicki Ośrodek Kultury zapraszają na Dzień Otwarty Salek Prób w Klubie Bolko. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 27 grudnia.

Za każdym koncertem czy nagraniem stoją setki godzin spędzonych przez muzyków w salach prób. To tam wykluwają się pomysły na nowe utwory i tam są rozwijane w kompozycje, które do słuchaczy docierają już w wersji finalnej. W miejscach takich jak te w Klubie Bolko, artyści spędzają często więcej czasu niż w domu czy pracy. Przyjdźcie z dziećmi, przyjaciółmi, albo sami, żeby zobaczyć jak wyglądają miejsca ćwiczeń wykonawców, których do tej pory znaliście tylko ze sceny lub nagrań. Dzień Otwarty Salek Prób ma dać możliwość spotkania się z twórcami i innymi ludźmi zainteresowanymi muzyką, porozmawiania z nimi, posłuchania nagrań lub wspólnego poćwiczenia. W tym dniu każdy będzie miał możliwość sprawdzenia swoich sił w grze na gitarze elektrycznej, perkusji lub innych instrumentach. Dla osób z własnymi gitarami przewidziano możliwość wypróbowania dostępnych na miejscu wzmacniaczy.

Dzień Otwarty Salek Prób potrwa 27 grudnia od 16:00 do 20:00. Wejście będzie możliwe od ul. Zaułek Kupiecki (boczna ściana Klubu Bolko od strony sklepu „Jonatan”). Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza do śledzenia strony wydarzenia, gdzie wkrótce pojawią się dodatkowe informacje: http://www.sok.com.pl/dzien-otwarty-salek-prob/

A tak prezentowali się gospodarze nadchodzącego wydarzenia (The Floorators, Lunapark, Tantua, Orchard) podczas wspólnego koncertu rok temu: