Świdnicki Ośrodek Kultury wyraża podziękowanie za wsparcie XVIII Dni Gór w Świdnicy. Pomoc firm i instytucji wykazanych poniżej pozwoliła nam zrealizować pełen zamierzony program imprezy i ściągnąć do Świdnicy ciekawych gości.

Pełne widzów sale od pierwsze dnia projekcji filmowych, po ostatni dzień zawodów wspinaczkowych pokazują, że góry mają wiernych miłośników. Pełne emocji spotkania z Aleksandrem Lwowem, Adamem Bieleckim, Olą Dzik, czy Andrzejem Bargielem na długo zapadną w pamięci gości imprezy.

Imprezę sfinansowało Miasto Świdnica. Współorganizatorami byli: Starostwo Powiatowe w Świdnicy oraz Urząd Gminy w Świdnicy.

 We współpracę włączyła się także Lokalna Organizacja Turystyczna Księstwo Świdnicko-Jaworskie – gdzie pokazywana jest wystawa Moja pasja Himalaje oraz Galeria 44, gdzie prezentowaliśmy filmu górskie.

Podziękowania należą się również Młodzieżowemu Domowi Kultury w Świdnicy, PTTK Oddział w Świdnicy oraz portalowi wspinanie.pl.

Impreza nie odbyłaby się bez pomocy sponsorów – firm: Bel-Pol, HiMountain, Alpin Sport. 

Firmom: Adam Małachowski, Firmie budowlanej MajcherLhotse.

Firmom Galess Sp. z o.o., Restauracji Stary Browar oraz Eko-Wod Sp. z o.o., Pikgroup, Promet, Galess, Systemy grzewcze Best, Karczma Zagłoba, Na Stoku oraz patronom medialnym.

Podczas Dni Gór zobaczyliśmy:

Filmy promocyjne sponsorów:

O imprezie pisali:

http://www.ws-24.pl/wiadomosci-24/1-wiadomosci24/15047-gorskie-klimaty-foto

http://swidnica24.pl/pierwsza-odslona-dni-gor/

http://swidnica24.pl/osiemnastka-dni-gor/

http://swidnica24.pl/dni-gor-z-niespodzianka-rozpoczete-foto/

http://swidnica24.pl/gory-ponad-wszystko-wideo/

http://wspinanie.pl/bedzie/index.php?id=1245

http://www.swidniczka.com/news,single,init,article,15508

http://naszaswidnica.pl/blog/2013/11/08/dni-gor-2013-zapowiedz/