W stałych punktach można już znaleźć kolejny, październikowy numer przewodnika „074„.

12. edycja informatora jak zwykle przynosi wiele zapowiedzi, tym cenniejszych, że nadeszła już jesień, wieczory są coraz krótsze a pogoda nie sprzyja plenerowemu spędzaniu czasu. W taką porę najlepiej udać się na koncert, do kina lub na mecz. W rozpoczętym właśnie miesiącu nasza okolica oferuje najwięcej atrakcji dla miłośników teatru: 14. Dni Dramaturgii w Wałbrzychu oraz festiwal Lokersi w Legnicy to interesujące wydarzenia kilkudniowe. Poza tym bliżej lub dalej będzie można zobaczyć m.in. spektakle „Patryk K.”, „Kwartet” i ” Złamane paznokcie. Rzecz o Marlenie Dietrich” a na dzieci czeka „O ósmej na Arce” kilka pingwinów.

Jeśli wolicie sport, to zapraszamy m.in. na VII Międzynarodowy Turniej Bokserski i rozpoczynający się, kolejny sezon Świdnickiej Amatorskiej Ligi Koszykówki.

Kinomaniakom polecamy np. Festiwal Niezależnych Filmów Fantastycznych i Horrorów w Bielawie lub Dni Muzyki Filmowej w wałbrzyskiej Filharmonii. A jeśli już o muzyce mowa, to do Świdnicy przybędzie Bisz / B.O.K (hip-hop) a do Wrocławia Tomasz Stańko (jazz).

Więcej informacji można znaleźć w papierowej edycji „074”, która od dziś jest dostępna w Świdnicy w Informacji Turystycznej oraz innych punktach na terenie miasta (pełna lista: www.sok.com.pl/074info/074-dystrybucja/). Najbardziej aktualne zapowiedzi wydarzeń można śledzić na stronie facebook: www.facebook.com/074info

Wydawcą „074” jest Świdnicki Ośrodek Kultury a partnerem wydania Chocoffee.