Powrót
Aktualności

Zostań jurorem 8. „Okiem Młodych”. Trwa nabór do Jury Młodzieżowego.

Data

10 Września 2015

Już 21 września projekcją filmu „Sól ziemi” Wima Wendersa rozpoczyna się 8. Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych „Okiem Młodych” w Świdnicy. To ostatnia okazja, by aktywnie włączyć się w imprezę – wszystkich młodych pasjonatów kina zapraszamy do zgłoszenia się w szeregi Jury Młodzieżowego.

Po raz trzeci swojego wyboru najciekawszego filmu w Konkursie Polskim dokonają również młodzi uczestnicy Festiwalu. W tym roku do udziału w pracach Jury Młodzieżowego są zaproszone osoby do 19. roku życia włącznie (decyduje rok urodzenia) ze Świdnicy i okolic. Aby wziąć udział w obradach, proszę nadesłać recenzję dowolnie wybranego filmu dokumentalnego na adres mailowy: okiemmlodych@gmail.com. Tekst nie może przekraczać 3000 znaków (liczone ze spacjami) i powinien zostać wysłany do 20 września do godz. 23:59. Autorzy trzech najciekawszych recenzji stworzą Jury Młodzieżowe „Okiem Młodych”.

Jury Konkursu Polskiego 8. edycji Festiwalu to: Artur Liebhart (przewodniczący), Maciej Gil i Iwona Łyko. W zmaganiach konkursowych udział bierze 13 filmów, podzielonych na 3 bloki konkursowe. Projekcje odbędą się w sali Teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury w dniach 25 i 26 września. Więcej szczegółów wkrótce.

Na 8. Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych „Okiem Młodych” w Świdnicy zapraszają Świdnicki Ośrodek Kultury i Wrocławska Fundacja Filmowa. Impreza potrwa od 21 do 27 września 2015 r.

Newsletter

Bądz zawsze na bieżąco, zapisz się do newslettera!

bilety na Festiwal Bachowski i Teatr na czasie już w sprzedażywięcej
+