Powrót
Archiwum

XII Dni św. Jana Pawła II – „Pamięć i obecność”

Data rozpoczęcia

13 Maja 2017

Data zakończenia

18 Maja 2017

Bilety

Wstęp wolny

 

Od 13 do 18 maja zapraszamy na Dni Papieskie. Impreza, która odbywa się pod hasłem „Pamięć i obecność” jest już dwunastym spotkaniem mieszkańców Świdnicy z Papieżem Polakiem. Wstęp na wszystkie imprezy jest bezpłatny.

Tegoroczny program obfituje w wydarzenia religijne i artystyczne oraz towarzyszące o charakterze rekreacyjnym. W obiektach Świdnickiego Ośrodka Kultury odbędzie się pokaz sztuki Lekcja pokory według tekstów Karola Wojtyły (poniedziałek 15 maja, godz. 18.00), II Dziecięcy Festiwal Muzyczny „Barka radości” (wtorek 16 maja, godz. 17.00), Rozstrzygnięcie IX Ogólnopolskiego Multimedialnego Konkursu o Janie Pawle II (środa 17 maja, godz. 10.00) Finał Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy „Arka” (środa 17 maja, godz. 13.00), wręczenie nagród i otwarcie pokonkursowej wystawy plastycznej „Kamień wiary” (środa 17 maja, godz. 17.00), Finał Ogólnopolskiego Konkursu „Moje rozstanie z kanapą” na film nagrany telefonem komórkowym oraz koncert zespołów „TAU” oraz „Wyrwani z niewoli” (czwartek 18 maja, godz. 9.45). Pełna informacja o wszystkich wydarzeniach znajduje się na plakacie.

Wydarzenie odbywa się pod patronatem honorowym kardynała Henryka Gulbinowicza, biskupa Ignacego Deca i prezydent Świdnicy Beaty Moskal-Słaniewskiej.

 

Newsletter

Bądz zawsze na bieżąco, zapisz się do newslettera!

bilety na Festiwal Bachowski i Teatr na czasie już w sprzedażywięcej
+