Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Trzeci koncert w ramach Świdnickiego Przeglądu Muzycznego 2020! Prezentowane w tym dniu gatunki rzadko goszczą na pierwszych stronach gazet, ale lokalnych fanów z pewnością nie zabraknie.

🌊 Bluefaces [cold wave] / facebook
🎸 Ślad [blues] / facebook
🚜 Johnny Trzy Palce [country] / facebook
Wkrótce posłuchasz ich nagrań oraz zobaczysz foto i wideo wykonane w ramach projektu “Setka w teatrze”: https://sok.com.pl/setka/ (Johnny już tam jest!)

KUP BILET

JOHNNY TRZY PALCE
Zwyciężyli na Truskawce 2012 a parę lat później wydali płytę “Wszystko będzie dobrze” (2015). I chyba tak jest! Mimo dosadnych tekstów (a może dzięki nim?) potrafią porwać publiczność do tańca, co owocuje zaproszeniami na wiele wydarzeń w całej Polsce. Skład: Michał Moskal (gitara akustyczna, wokal), Michał Kumięga (gitara elektryczna, wokal), Konrad Żemojcin (banjo, mandolina, harmonijka), Bartek Łysionek (gitara basowa), Adam Radecki (perkusja).

ŚLAD
Pojawili się na lokalnej scenie zupełnie niespodziewanie i w 2019 roku zagrali chyba rekordową ilość koncertów, zdobywając także kilka nagród. Robią to w duecie, trio, a ostatnio także w kwartecie. Ciekawe w jakiej konfiguracji pojawią się na naszej scenie. Skład: Rafał Oryńczak (wokal/gitara), Andrzej Oryńczak (wokal/gitara), Marcin Rut (bas), Wiktor Wasylik (perkusja).

BLUEFACES
Jedyny duet w naszym przeglądzie, do tego z najbardziej elektronicznym repertuarem. Syntezatorowe, melodyjne podkłady i łagodny wokal śpiewający po Polsku niosą duży potencjał przebojowości. Skład: Kamil Szokało (wokal/gitara/klawisze), Bartek Szumin (wokal/klawisze/sample).