Ładowanie Wydarzenia

Świdnicki Przegląd Muzyczny prezentuje w tym roku artystów lokalnych i zaproszonych przez nich gości.

SZNUR [black metal]
http://www.facebook.com/projektsznur

WISIELEC [black metal]
http://www.facebook.com/Wisielec.band

ZADUSHKA [necrodoom]
http://www.facebook.com/zadushkaofficial

📍 ŚWIDNICA | KLUB BOLKO ŚOK (pl. Grunwaldzki 11)
📅 20.04.2024 | start: 19:00 (bramka 18:30)
🎫 bilety: 40 zł / 50 zł (przedsprzedaż / w dniu koncertu)
🛒 sprzedaż w kasach ŚOK oraz on-line
🛠️ Organizator: Świdnicki Ośrodek Kultury
🍺 Piwo i inne napoje na miejscu zapewnia “sKŻynka”

KUP BILET

 

SZNUR
Pozerski band z Wałbrzycha, założony w 2018 roku, który wkręca się wszędzie po znajomości i psuje Blek metal. Ich najnowszy album “Ludzina” (2023) został wysoko oceniony przez Jarka Szubrychta w Gazecie Wyborczej a już w czerwcu grupa wystąpi na Mystic Festivalu.

WISIELEC
Niezależny zespół grający na pograniczu black i death metalu założony w 2017 roku w Świebodzicach. Teksty utrzymane w stylistyce okultyzmu, śmierci, mizantropii. Na swoim koncie mają demo (2020), EPkę “Prolog” (2021) a na ten rok zapowiadają debiutancki album. Skład: Bart (gitara, wokal), Kurojatka (gitara), Leviath (bas, wokal), Cichy (perkusja).

ZADUSHKA
Amalgamat zatęchłych brzmień z wielu mrocznych zakątków cmentarzy, pieśni o procesach gnilnych, duchach, truchłach, oraz wszechobecnej śmierci. Gatunek uprawiany przez członków Zadushka to “necrodoom”, który mieści w sobie zarówno doom, blackmetal, punk, grind, pieśń religijną a wszystko podane w stylowym, gotyckim anturażu. Wydany w zeszłym roku album „Wielkhi Tydzień” cieszy się powodzeniem u zmarlaków i wszelkiej maści robactwa.