Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

KUP BILET

Hip hop wraca do Klubu Bolko! Chcemy, żeby nasza impreza się rozwijała i dlatego przygotowaliśmy nową formułę. W tym roku skupiamy się na koncertach z muzykami!

19:30 bramka
20:00 supporty
20:30 lokalni MCs + liveband
21:30 Madział
21:55 Nullizmatyk

GOŚĆ SPECJALNY
Nullizmatyk [ facebook | youtube | instagram ]
raper, autor tekstów, producent muzyczny, współwłaściciel wytwórni Dystrykt Records i współzałożyciel legendarnego zespołu Trzeci Wymiar, od kilku lat współpracuje z muzykami, głównie świdnickimi, podczas występów i nagrań. Kulminacją tych działań było wydanie albumu “Live Session” (2018) i występ na Pol’and’rock Festival (2019). W Świdnicy będzie mu towarzyszył Bartek Bednarz (bas), Paweł Sierakowski (gitara), Grabery (hypeman) oraz ZGAS (beatbox), który był już gościem jednej z poprzednich edycji Rapsodii. Aktualnie Nullizmatyk przygotowuje wydanie kolejnego solowego albumu pt. “Zabójcza Królowa”, z którego pierwszym singlem jest “Sky is the limit”.

ŚWIDNICKA REPREZENTACJA MCs, którzy wystąpią w towarzystwie livebandu:

🎤 Madział – rocznik ’91, raper, freestylowiec oraz wielokrotny juror Wielkiej Rapsodii Świdnickiej. Od wielu lat w świdnickim podziemiu. W tym roku po dłuższej przerwie wypuścił projekt „Rezerwowy EP” i zapowiada że to jeszcze nie koniec.

Oprócz występu solo z DJem, wykona też 2 kawałki z livebandem, podobnie jak pozostali MC’s, których prezentujemy w kolejności alfabetycznej (kolejność ich występów poznacie na miejscu, więc warto być punktualnie):

🎤 Kartki Z Rejonu to projekt Rafała „Rafa” Bałosa oraz Krystiana „Krynia” Bzowego, w którym podejmują aktualne, ale też minione tematy i pokazują je z perspektywy 30-latków. Chociaż KzR powstały w 2019 roku, to obaj noszą rap w sercach od zawsze. W pierwszym kwartale 2022 spodziewajcie się premiery ich krążka „Dowód tożsamości”.

🎤 KeZu już od 10 lat jest obecny na świdnickiej scenie. Podczas licznych występów supportował m.in. Palucha, Sitka, Planbe. Tworzy na podstawie własnych przeżyć, uczuć oraz obserwacji. Dobrym przykładem jest singiel „Derealizacja”, który od kilku tygodni zyskuje popularność.

🎤 Noka – zapalony wędkarz i artysta w jednym, który udowadnia wszystkim, że warto walczyć o marzenia. W tym miesiącu razem z Fafik PNN wypuścili wspólny singiel, który usłyszycie też na Rapsodii!

🎤 Verde – podróżuje na skraju wielu gatunków: od ciężkiego, mrocznego rapu, aż po słodkie, melodyjne piosenki. Od zawsze zajarany oldschoolowym klimatem. Ostatnie jego nowości to chociażby „Lawenda” czy udział na „De Nekst Best Mixtape 2”. Aktualnie w planach ma duży projekt, o którym więcej wkrótce.

Liveband tworzą:
– Bartosz Bednarz (gitara basowa): muzyk, kompozytor, od lat związany ze świdnicką sceną muzyczną (niezależnie od gatunków).
– Kacper Kwiatkowski (perkusja): młoda krew ze Świdnicy, tętniąca do tej pory w rockowych rytmach, teraz zaczyna płynąć w kierunku nowych brzmień.
– Patryk Dorobek (gitara): na co dzień gra w popowym Luna Parku i awangardowym Antykoń.
– Markowy: bboy, dj, producent takich gatunków jak funk, breaks, boom bap, muzyka instrumentalna oraz szeroko pojęta muzyka hip hopowa.

SUPPORT:
🎤 Fafik PNN – raper zajawkowicz, początkujący realizator w GietoStudio, na swoim koncie posiada dziesiątki a może i setki zrealizowanych utworów (póki co, głównie do szuflady).

🎤 RaF– na pytanie „dlaczego rap?” odpowiada „bo płynie mi we krwi!” Członek Kartek Z Rejonu zaprezentuje na rozgrzewkę wybór solowych kawałków z nadchodzącej płyty.

⬇️ PLAYLISTA z klipami ⬇️

 

Nullizmatyka

 

Noka / RaF (Kartki Z Rejonu) / KeZu / Kryniu (KZR) / Verde / Kacper Kwiatkowski (perkusja) / Patryk Dorobek (gitara) / Bartosz Bednarz (bas) / Madział / Markowe Bity (gramofony)