Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Zapraszamy do Parku Centralnego na plenerową scenę Klubu Łaźnia, gdzie Świdnicki Ośrodek Kultury zaprezentuje lokalne artystki. Ponownie będą czekać na Was leżaki a dodatkowo bogate menu i niepowtarzalna atmosfera pełna zieleni i sztuki. W ostatniej tegorocznej odsłonie usłyszycie covery popularnych utworów w wykonaniu 8 utalentowanych wokalistek w towarzystwie livebandu.

AKADEMIA ROZWOJU TALENTÓW
https://www.facebook.com/art.swidnica


MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY

https://www.facebook.com/MlodziezowyDomKultury

 

WYSTĄPIĄ:
(kolejność występów może się różnić od kolejności prezentacji)

Oliwia Cebula (ART) / Sanah i Kwiat Jabłoni
Ma bardzo zróżnicowany gust muzyczny, ale najczęściej słucha popu i k-popu. Oprócz muzyki, która jest jej największą pasją, interesuje się również sportem i czytaniem książek.

Julka Dudek (ART) / Ewa Farny, KT Tunstall
Ma 20 lat a śpiewa od około 10. Uwielbia energetyczne i szybkie piosenki ponieważ one odzwierciedlają jej przebojowy charakter 🙂

Jagoda Kurzawa (MDK) / Kamil Bednarek, Gaba Kulka
Swoją przygodę ze śpiewaniem rozpoczęła w przedszkolu piosenką „Czerwone jabłuszko”. Od tamtej pory bierze udział w konkursach, warsztatach i koncertach. W MDK śpiewa od 7 lat. Najchętniej wybiera utwory polskich artystów.

Róża Madej (MDK) / Renata Przemyk, Maanam
Od 8 lat śpiewa w MDK. Muzyka jest dla niej całym światem, dlatego w wolnych chwilach dzieli się swoim talentem z innymi. Najczęściej słucha starych utworów, dlatego też podczas koncertu wykona „Babę zesłał Bóg” i „Boskie Buenos”.

Milena Szymula (ART) / Camila Cabello, Ed Sheeran, Miley Cyrus
Śpiewa od najmłodszych lat a miłość do muzyki zasiała w jej sercu mama! Ogromną inspiracją są dla niej również Louis Tomlinson i Harry Styles, którzy pokazali jak wiele emocji można przekazać w utworach!

Oliwia Walicka (ART) / Mrozu
Półfinalistka programu „The Voice Kids”, charyzmatyczna dusza i niewiarygodnie potężny głos. Osobowość pełna energii, ale też dziewczyna o bardzo wrażliwym sercu. Wokalistka, która nie wykonuje muzyki, tylko nią jest i czuć to w każdym dźwięku wydobywanym przez Oliwkę.

Angelina Warmuz (MDK) / Miley Cyrus, Madison Beer
Śpiewa w MDK od 6 lat. Słucha różnych rodzajów muzyki, głównie zagranicznej, i taki też repertuar zaprezentuje podczas koncertu.

Weronika Wąsowska (MDK) / Sanah i Natalia Grosiak, Adele
Ma 21 lat a swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w przedszkolu. Od 13 lat kształci swój głos w MDK. Od dwóch lat pracuje nad autorskimi utworami, których ma już na swoim koncie kilka. Uwielbia śpiewać piosenki liryczne, ballady z głębokim przekazem.

SZCZEGÓŁY:
📅 27 SIERPNIA 2022 / godzina 20:00
📍 scena plenerowa Klubu Łaźnia (pl. Ludowy 5)
🆓 WSTĘP WOLNY

ORGANIZATOR
🛠️ Świdnicki Ośrodek Kultury
🛠️ Świdnicki Przegląd Muzyczny
PARTNERZY
🤝 Klub Łaźnia
🤝 Świdnica rynek z tradycjami
PATRONI MEDIALNI
🗞️ doba.pl
🗞️ mojaswidnica.pl
🗞️ Radio Sudety 24

ART: Julka Dudek, Milena Szymula, Oliwia Cebula, Oliwia Walicka (foto Jestem Maciek, robię zdjęcia, dla ŚOK)

MDK: Jagoda Kurzawa, Róża Madej, Angelina Warmuz, Weronika Wąsowska (foto Jestem Maciek, robię zdjęcia, dla ŚOK)