Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Jesteś seniorem (60+ lat) i grasz na jakimś instrumencie lub śpiewasz? Chcesz poznać nowych ludzi i stworzyć z nimi zespół? Dołącz do nas!

Zapraszamy do udziału w projekcie, którego uczestnicy wystąpią razem na scenie podczas grudniowego koncertu finałowego w sali teatralnej ŚOK. Repertuar ustalimy wspólnie na pierwszych próbach. W ramach serii zespołowych spotkań przygotowawczych rozwiniesz umiejętności niezbędne do wspólnego grania z innymi muzykami i zdobędziesz dodatkową wiedzę.

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ?

  • komunikacji i współpracy w zespole, aranżacji utworów,
  • przygotowania do występów (zachowanie na scenie, radzenie sobie ze stresem),
  • podstaw techniki estradowej, kreowania wizerunku,
  • poznasz innych instrumentalistów i muzyków, z którymi będziesz mógł wymieniać doświadczenia i zacieśniać muzyczne więzi i znajomości.

JAK BĘDZIEMY PRACOWAĆ?

Podstawowe zajęcia będą odbywały się w ramach warsztatów zespołowych
Planujemy też spotkania ze specjalistami z różnych dziedziny branży muzycznej oraz koncerty jam session i koncert finałowy.

UWAGA: w ramach warsztatów nie uczymy gry na instrumentach od podstaw! Warsztaty skierowane są do osób, które grały już wcześniej na instrumencie i z naszym wsparciem chciałyby rozwinąć umiejętność współpracy w zespole.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Zapraszamy do kontaktu z koordynatorem: Bartosz Łabuda ( b.labuda@sok.com.pl / tel 884 891 355 )

LUB WYPEŁNIJ FORMULARZ DOSTĘPNY ON-LINE: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSem2pMfgVSk5Z9XIKEs0GE-9KDEp1CdYmXx2uVjiIs3HkwRQg/viewform

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE i wysłuchania w piątek 24 maja o 10:00 w Klubie Bolko ŚOK (pl. Grunwaldzki 11)

PROWADZĄCY
Zdzisław Christ – akordeonista, klawiszowiec, absolwent kierunku “muzyka” na Uniwersytecie Śląskim oraz Akademii Muzycznej w Warszawie. Wieloletni pedagog, nauczyciel przedmiotów muzycznych w Studium Nauczycielskim w Świdnicy. Obecnie kierownik muzyczny Zespołu Śpiewaczego „Ale Babki i Kapela” działającego przy GOKSiR w Świdnicy oraz kierownik kapeli ludowej przy Zespole „Ale Babki” oraz  Zespole Ludowo-Estradowym Mokrzeszów.

DOFINANSOWANO ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego

PARTNER: Klub Łaźnia