Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Ze względu na dynamicznie rozwijającą się sytuację związaną z pandemią COVID-19 i wprowadzanie kolejnych restrykcji, których konsekwencji nie jesteśmy w stanie przewidzieć w uzgodnieniu z organizatorem wydarzenia zmuszeni jesteśmy odwołać spektakl ŁATWO NIE BĘDZIE planowany na 7 grudnia.

Zwroty za bilety zakupione online poprzez naszą stronę realizowane są automatycznie i nie wymagają żadnych zgłoszeń z Państwa strony. Pieniądze zostaną zwrócone, na rachunki z których realizowana była płatność. Ze względu na dużą ilość tego typu transakcji realizowanych przez portal przelewy24 może nastąpić kilkudniowe opóźnienie, gdyby w okresie tygodnia od otrzymania tego maila nie odnotowali Państwo wpływu na konto, prosimy o kontakt.

Osoby, które zakupiły bilety w kasie prosimy o kontakt 74 8515657 lub sok@sok.com.pl


„Łatwo nie będzie” autorstwa Jean-Claude Islert’a, to niezwykle zabawna francuska komedia o miłości, o pozorach, o szukaniu szczęścia na przekór konwenansom i o tolerancji dla własnych wybryków.

Komedia, nawiązująca do najlepszych tradycji gatunku, opisująca poszukiwanie szczęścia i uczuć bez względu na wiek i status społeczny, oparta na świetnie przetłumaczonym tekście.

Profesor matematyki romansujący ze swoją studentką, która za wszelką cenę chce go zaprowadzić do ołtarza… Jego córka artystka i jej „odrobinę” starszy chłopak lekkoduch… Matka i była żona profesora szukająca miłości i ciepła w ramionach młodszego partnera.

Nie byłoby dobrej komedii bez roli elektryka, który łączy wszystkie wątki w jedną nieprzewidzianą całość.

Nagromadzenie nieplanowanych sytuacji, buduje bardzo zabawną, wartką i dynamiczną akcję.

 

Obsada:

Marion: Małgorzata Sadowska
Edouard: Maciej Tomaszewski
Marco: Wojciech Dąbrowski
Julie: Aleksandra Zienkiewicz
Sarah: Lucyna Szierok-Giel

 

Czas trwania: 100 minut + przerwa

Premiera: 22.09.2019

Autor: Jean-Claude Islery

Przekład: Witek Stefaniak

Reżyseria: Wojciech Dąbrowski