Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

KUP BILET

„Kto ma Klucz.” to spektakl muzyczno-taneczny o pierwotnym pragnieniu każdego z nas – pragnieniu miłości. To spektakl dla każdego kto choć raz w życiu zastanawiał się, czy relacja, w której jest (małżeńska, partnerska, przyjacielska, zawodowa) go wzmacnia, czy osłabia. Dla Kobiet, które może nie wiedzą jak dotrzeć do swoich mężczyzn. Dla par (także tych, które znalazły już się w kryzysie). To medytacja nad małżeństwem.

Kobieta (Emilia Komarnicka-Klynstra) i Mężczyzna (Stefano Terrazzino) stają w obliczu kryzysu długoletniego związku. Mogą się rozejść albo podjąć ostatnią próbę zrozumienia, co właściwie się z nimi dzieje, kim dla siebie są i może co najważniejsze, kim dla siebie chcieliby być.

Trzecią bohaterką jest Zmiana (Sara Janicka), jedyna stała w naszym życiu. Zawsze z nami i może bardziej się nam przygląda niż my jej.

Historia tej miłości opowiadana jest muzyką – przebojami polskimi oraz włoskimi, ale także muzyką świata, co jest symbolem, że w obliczu uczucia słowa pozostają wtórne.

obsada: Emilia Komarnicka-Klynstra, Stefano Terrazzino, Sara Janicka

trailer spektaklu:

utwór promujący spektakl: