Ładowanie Wydarzenia

Ze względu na dynamicznie rozwijającą się sytuację związaną z pandemią COVID-19 i wprowadzanie kolejnych restrykcji, których konsekwencji nie jesteśmy w stanie przewidzieć w uzgodnieniu z organizatorem wydarzenia zmuszeni jesteśmy odwołać spektakl KANDYDAT planowany na 29 listopada.

Zwroty za bilety zakupione online poprzez naszą stronę realizowane są automatycznie i nie wymagają żadnych zgłoszeń z Państwa strony. Pieniądze zostaną zwrócone, na rachunki z których realizowana była płatność. Ze względu na dużą ilość tego typu transakcji realizowanych przez portal przelewy24 może nastąpić kilkudniowe opóźnienie, gdyby w okresie tygodnia od otrzymania tego maila nie odnotowali Państwo wpływu na konto, prosimy o kontakt.

Osoby, które zakupiły bilety w kasie prosimy o kontakt 74 8515657 lub sok@sok.com.pl


„Kandydat” to błyskotliwy komediodramat, który porusza bardzo aktualne zagadnienia. Opowiada historię kandydata na urząd prezydenta (Piotr Cyrwus) oraz jego trenerki (Grażyna Wolszczak).

Od samego początku kandydata na prezydenta poznajemy jako niekompetentnego i mało inteligentnego człowieka, który podlega wielkiej manipulacji oraz presji ze strony swojej partii. Jednak rozwój sytuacji powoli zmienia tę ocenę. Zaczynają wypływać nowe, tajemnicze fakty z jego życia, które doprowadzą do… Czy wszystko jest takie jak się nam wydaje na pierwszy rzut oka? Czy w polityce nie liczy się ani dobro, ani zło tylko skuteczność?

Znakomita para aktorska i zręcznie poprowadzona akcja spektaklu, odpowie na te pytania a także dostarczy Państwu niezapomnianych wrażeń oraz tematów do przemyśleń.