Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Świdnicki Przegląd Muzyczny prezentuje w tym roku artystów lokalnych i zaproszonych przez nich gości.

FANKLUB [pop]
https://www.facebook.com/fanklubkontakt

O.N.A. coverband [pop-rock]

ARTHUR SAMUEL [pop]
https://www.facebook.com/ArthurSamuelOfficial

📍 ŚWIDNICA | KLUB BOLKO ŚOK (pl. Grunwaldzki 11)
📅 6.04.2024 | start: 19:00 (bramka 18:30)
🎫 bilety: 30 zł / 40 zł (przedsprzedaż / w dniu koncertu)
🛒 sprzedaż w kasach ŚOK oraz on-line

🛠️ Organizator: Świdnicki Ośrodek Kultury
🍺 Piwo i inne napoje na miejscu zapewnia “sKŻynka”

KUP BILET

 

CZASÓWKA
18:30 bramka
19:00 Arthur Samuel
19:50 FanKlub
21:00 O.N.A. coverband

FANKLUB
Łączą pop, funk i soul w autorskich kompozycjach wokalistki i założycielki zespołu – Małgorzaty Szabuni. Za produkcję i aranżacje odpowiada klawiszowiec Maciek Janus. Ich utwory łatwo wpadają w ucho. Grupa jest laureatem Ogólnopolskiego Festiwalu „Wielki Ogień” w Ostrowcu Świętokrzyskim, imieniem Miry Kubasińskiej. Skład zespołu: Małgorzata Szabunia (wokal), Maciej Janus (instrumenty klawiszowe), Bartosz Bednarz (gitara basowa), Przemysław Zbroiński (perkusja).

O.N.A. coverband
Zespół powstał w tym roku. Nie trudno się domyślić, że inspiracją do muzycznego spotkania była gdańska formacja O.N.A., po której oryginalne utwory sięga grupa. Intencją O.N.A. Coverband jest zabawa świetnie brzmiącą muzyką rockową, okraszoną energicznym wokalem, a przede wszystkim przeniesienie w klimat najlepszych lat świetności O.N.A. W skład zespołu wchodzą: Alicja Zelek (wokal), Bartosz Bednarz (bas), Piotr Krakowski (gitara), Maciej Janus (instr. klawiszowe), Przemysław Zbroiński (perkusja).

ARTHUR SAMUEL
Jeden z nielicznych reprezentantów akustycznego popu w Polsce. Baczny obserwator rzeczywistości, zamknięty w świecie dźwięków i pomysłów na nowe piosenki. Arthur jako twórca nie pozwala na zamknięcie go w muzycznej klatce i nie uznaje niepoprawnych połączeń. Fuzja bluesowego wokalu z hiphopowym beatem? Oczywiście, że tak! Wypuszczenie jednego miesiąca piosenki indie rockowej, a drugiego drum’n’bassowej? TAK!