Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Drummers From Hell Fest, czyli festiwal perkusyjny pod patronatem kanału Youtube o tej właśnie nazwie: http://www.youtube.com/@drummersfromhell666

Tym razem to nie drumcamy, ale żywe występy trzech perkusistów, którzy zaprezentują Wam ekstremalne odmiany muzyki metalowej. Spotkajcie się z nimi podczas ich występów, dyskusji, i przyjrzyjcie się z bliska ich umiejętnościom i technice.

WYSTĄPIĄ:

Daniel „Nar-Sil” Rutkowski (HATE)
facebook
Przedstawiciel młodego pokolenia perkusistów ekstremalnych. Szybkie blasty, technika, i pomysł na aranżacje partii perkusyjnych, to jego bardzo mocne strony. I coraz większe doświadczenie zdobywane na scenach całego świata!

Michał Andrzejczyk (VADER)
facebook
Vader to nieprzerwanie od 40 lat maszyna koncertowa. Od dwóch lat motorem napędowym jest młody, ale już doświadczony w takich kapelach jak Varmia czy Insidius, perkusista – Michał Andrzejczyk. To on dostarcza świeżej krwi, godnie zastępując poprzedników.

Paweł „Pavulon” Jaroszewicz (ANTIGAMA)
facebook
Weteran mocnego uderzenia (były członek Vader, Decapitated, Hate, Belphegor), tytan pracy, mocno aktywny jeżeli chodzi o działalność muzyczną.

KUP BILET

 

📅 30 grudnia 2023 / godzina 17:00
📍 sala teatralna ŚOK (Świdnica, Rynek 43)
🎫 bilety: 30 zł / 40 zł / 50 zł
(I pula / II pula / w dniu wydarzenia)
🛒 sprzedaż:
on-line: http://bilety.sok.com.pl/index.php/repertoire.html?id=760
off-line: http://sok.com.pl/uslugi/sprzedaz-biletow/
.