Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Zapraszamy na cykl wydarzeń 7. edycji Świdnickich Recenzji Muzycznych! Jednym z nich będą warsztaty dziennikarstwa muzycznego. Punkt kulminacyjny projektu nastąpi 23 stycznia, kiedy zakończymy kolejny nabór recenzji Waszych ulubionych albumów do naszego konkursu. Na 10 najlepszych autorów czekają nagrody finansowe z puli 1000 zł a artystów zaprezentowanych w najciekawszych tekstach zaprosimy do Świdnicy!

Nie wiesz jak zacząć pisać? Zapraszamy na warsztaty! Udział w nich jest bezpłatny a do wyboru macie 2 terminy:
1. 17 I (poniedziałek), 8:00 – 13:00
2. 18 I (wtorek), 8:00 – 13:00

Warsztaty skierowane są do młodzieży szkół średnich.

Zapisy mailowe na adres: recenzje@sok.com.pl. W tytule maila wpisz „Warsztaty dziennikarskie” a w treści: imię i nazwisko + numer telefonu + ulubiony polski album z lat 2020-2021 + nazwę szkoły.

PROWADZĄCY:

Artur Rawicz – dziennikarz i fotograf muzyczny od lat związany z najstarszym, niezależnym portalem Codzienna Gazeta Muzyczna – CGM.pl. Twórca podcastu „Brutal Wieczorową Porą” dla Radio 357, manager muzyczny i A&R w Mystic Production. Autor okładek płyt, reportaży z dużych i małych wydarzeń muzycznych, oficjalny fotograf kilku festiwali. Występuje w roli panelisty i prowadzi warsztaty z fotografii koncertowej i dziennikarstwa.

Członek Akademii Fonograficznej, wykładowca Akademii Menadżerów Muzycznych. Miłośnik przede wszystkim muzyki gitarowej. Ma na koncie setki publikacji w najróżniejszych mediach związanych z muzyką i kulturą, przeprowadził kilka tysięcy video-wywiadów z niemalże wszystkim liczącymi się i wschodzącymi gwiazdami polskiej muzyki, niezależnie od gatunku: od jazzu i bluesa, przez rock i pop, po klasykę i hip-hop (i ani jednego z disco-polo).