Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

KUP BILET

Zapraszamy na premierową trasę nowego projektu muzycznego pod nazwą Warp Travelers. Artyści, znani ze swobodnego poruszania się po szerokim spektrum stylistycznym, zaprezentują w pełni autorski program. Będzie on obejmował swym zasięgiem brzmienia zarówno elektroniczne jak i akustyczne. Zapowiada się prawdziwie muzyczno-kosmiczna podróż.

DJ Eprom

Czołowy DJ, raper, producent i realizator dźwięku współpracujący m.in. z Fisz Emade, Taco Hemingway, Shy Albatross, Natalia Przybysz, GrubSon, Krzysztof Zalewski, Robert Cichy i inni. Twórca zespołów Modulators i Sztigar Bonko. Czterokrotny zdobywca nagrody Fryderyka oraz mistrz świata w finałach IDA w kategoriach Show, Technical i Show Class, a także mistrz konkursów DJShop Workshop Battle i Screcz.com Battle w kategorii Pro.

Bernard Maseli

Jeden z najpopularniejszych przedstawicieli krajowej sceny jazzu elektrycznego współpracujący z takimi artystami jak Urszula Dudziak, Nippy Noya, Bill Bruford, Dean Brown, Mike Stern, Eric Marienthal, Hadrien Feraud, Kuba Badach, Anna Maria Jopek. Współtwórca zespołów Walk Away, The Globetrotters, MaBaSo. Nagrał ponad sto płyt i 25 razy zajmował pierwsze miejsce w ankiecie Jazz Top.

Recenzje

Zbigniew Woszczyna, szef Jaworzno Jazz Club :

„Ah, co to był za koncert. Że będzie dobrze, wiedziałem. No bo jeśli na scenie pojawiają się takie muzyczne znakomitości jak Bernard Maseli i Dj Eprom, nie może być inaczej. Ale to co nas dzisiaj spotkało, to absolutny nokaut. Zarówno ja, jak i chyba wszyscy nasi goście, byliśmy ogromnie ciekawi jak będzie wyglądało połączenie dwóch wydawało by się odległych światów muzycznych. I wiecie co? Okazało się, że te Światy wcale odległe nie są. Ale żeby tego dowieść, potrzeba wirtuozerii, odwagi, otwartości i przede wszystkim głodu i potrzeby tworzenia czegoś zupełnie nowego, prekursorskiego. Te wszystkie cechy posiadają Bernard Maseli i Dj Eprom.Ogromny szacun i wielkie dzięki Panowie. Otworzyliście nam oczy i uszy na zupełnie nowe obszary muzyczne. Wasza sceniczna radość i energia udzieliła się nam wszystkim. Potraficie nią zarażać jak mało kto.Wielkie dzięki i czekamy na więcej”.

Bogusław Dziekański, szef Jazz Club pod Filarami/ Gorzów Wlk. :

„Bernard Maseli & DJ Eprom niby dwa różne światy… ale był jazz, emocje i energia. Muzyka może być mierna albo wymierna…ta była kosmicznie wymierna. Panowie w imieniu filtrowej społeczności dziękuję. Dla mnie ten koncert to kop do przodu. Jak będzie mi źle… to o nim pomyślę… naładowałem akumulatory”.

Zdzisław Garczarek, dyrektor KCK Kostrzyn nad Odrą :

„Bernard Maseli i DJ Eprom rozbujali kostrzyńską „Kręgielnię”! Ktoś mógłby zapytać, co pokaże DJ i profesor Akademii Muzycznej? A tu boom! Jazz, hip-hop, scratche, melodie i RYTM. Koncert był niesamowity, bez przesady możemy powiedzieć Światowy !!! Wirtuozerskie popisy na elektronicznym wibrafonie (KAT) oraz na didżejskich deckach. Była w tym wszystkim zawarta niesamowita energia, przestrzeń, doskonale rozumiejący się muzycy, ogromny ładunek emocji i zwyczajny FUN. Czas tak szybko minął… A chciałoby się jeszcze. Był to dopiero drugi (!) wspólny koncert tych dwóch dżentelmenów z materiałem w większości autorstwa DJ Eprom. Tym bardziej nie możemy wyjść z podziwu, jaka lekkość w grze i zabawa dźwiękami towarzyszyły im na scenie…”.