Powrót
Archiwum

Wieczór kolęd MDK [muzyka]

facebook

Data

16 Stycznia 2014

Godzina

16:30

Miejsce

Sala Teatralna ŚOK
Rynek 43

Bilety

wstęp wolny

Organizator

Młodzieżowy Dom Kultury

Niech się obudzi nastrój w nas świąteczny. Poczujmy tę magiczność Świąt Bożego Narodzenia przy muzycznym akompaniamencie, gdzie wspólnie zaśpiewają kolędy i te znane i te mniej znane dzieci i młodzież z MDK.

Już w czwartek, 16 stycznia w sali teatralnej ŚOK w Rynku o godzinie 16.30, zespoły muzyczno–wokalne z pracowni muzycznych i teatralnych, działających w Młodzieżowym Domu Kultury zaprezentują swoich utalentowanych aktorsko i muzycznie młodych artystów w koncercie kolęd i pastorałek. Usłyszymy najbardziej znane i mniej znane, lubiane kolędy i pastorałki, które mają po 300 lat we własnych interpretacjach i aranżacjach, przygotowanych przez naszych podopiecznych.

Wystąpią: Studio Piosenki Mirosława Jabłońskiego, Studio Piosenki Bartek Agnieszki Banach, Studio Piosenki Dariusza Jarosa, pracownia muzyczna Ewy Tyszkiewicz, pracownia teatralna Joanny Chojnowskiej, pracownia teatralna Wioletty Ziobrowskiej.

Kolędy tworzą niezwykły, świąteczny nastrój, co do tego jesteśmy zgodni. W dodatku te wspaniale zaśpiewane, przy akompaniamencie fortepianu, skrzypiec, keyboardu.

Zapraszamy wszystkich na poświąteczny wieczór kolęd. Zaśpiewajmy je jeszcze raz, razem.

Newsletter

Bądz zawsze na bieżąco, zapisz się do newslettera!

bilety na Festiwal Bachowski i Teatr na czasie już w sprzedażywięcej
+