Malwina de Bradé
Ukończyła Wydział Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie w 1995 roku dyplomem u prof. Janusza Stannego, aneks z grafiki warsztatowej u doc. Krzysztofa Wyznera. Ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Warszawie (1988). Zajmuje się malarstwem, ilustracją książkową, fotografią, grafiką warsztatową i animacją, współpracuje przy tworzeniu kostiumów, charakteryzacji i scenografii. Jest niezależnym kuratorem sztuki. Zajmuje się promowaniem artystów. Pracuje jako redaktorka w piśmie „LiryDram” oraz jako wykładowca w Wyższej Szkole Artystycznej w Warszawie. Należy do Związku Polskich Artystów Plastyków i grupy fotograficznej Szare Dni oraz grupy artystycznej Equitas Equitatum.

Krzysztof de Bradé
Absolwent Wyższej Szkoły Artystycznej w Warszawie. Dyplom zrobił na kierunku: Malarstwo — Specjalność Obraz Multimedialny pod kierunkiem prof. Andrzeja Macieja Łubowskiego. Zajmuje się grafiką warsztatową, animacją i malarstwem brut-art. Prace swoje pokazywał na wystawach grupowych i indywidualnych.

Antoni Sergiusz de Bradé
Obecnie uczeń Technikum Fototechnicznego w Warszawie. Przez 3 lata pracował jako asystent w czasie letnich warsztatów fotografii analogowej w WRTC Furioso. Poza fotografią zajmuje się również innymi dziedzinami sztuki, m.in.: teatrem. Na bieżąco bierze udział w działaniach młodzieżowego Teatru Fiakier, chociaż ujrzeć go można także w „Weselu” Teatru Pijana Sypialnia. Na boku, pod pseudonimem literackim Cecyl Sergiusz, pisuje poezję i piosenki, śpiewa i gra na gitarze (III miejsce uzyskał w Konkursie Piosenki z Ulicy, w ramach Festiwalu Grzesiuka 2018). Ma za sobą publikacje w kwartalniku „LiryDram” oraz w piśmie „Hodowca i Jeździec”, a także cztery wystawy zbiorowe.