We wtorek 4 czerwca o godz. 16.00 w Świdnickim Ośrodku Kultury odbędą się organizowane przez Fundację Jubilo warsztaty teatralne prowadzone przez Diega Pileggiego w asyście członków Fundacji w ramach prowadzonego od wielu lat na terenie Zakładu Karnego nr 1 we Wrocławiu projektu „Odkluczanie”.

Sesja warsztatowa ma na celu zaprezentowanie metodologii wykorzystywanej przez Fundację Jubilo w pracy w warunkach środowiska społecznego. Celem warsztatu będzie przekazanie i wprowadzenie elementów pracy Fundacji w codziennej aktywności nauczycieli, pedagogów, animatorów kultury oraz wszystkich osób zainteresowanych działaniami Fundacji, które będą mogły zaadaptować poznane techniki do swoich potrzeb.

Elementy techniczne warsztatu:
• wprowadzenie do metodologii pracy Fundacji Jubilo
• dynamika grupy / pracy zespołu
• ćwiczenia partnerskie
• słuchanie i intuicja

Liczba uczestników: maks.15
Wiek: 16+
Czas trwania: 3h
Miejsce: Świdnicki Ośrodek Kultury
Język: warsztat prowadzony w języku angielskim (z możliwością tłumaczenia na język polski)

Warsztat otwarty dla nauczycieli, studentów, uczniów, aktorów, reżyserów i wszystkich osób zainteresowanych pracą Fundacji Jubilo.

Wydarzenie organizowane w ramach projektu „Odkluczanie”
dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz gminę Wrocław. W tym roku projekt został także objęty także honorowym patronatem Ministra Sprawiedliwości.

Warsztat jest bezpłatny. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w warsztacie proszone są o kontakt mailowy na adres: office@jubiloproject.com