Zapraszamy na koncert wokalisty, z którym wielokrotnie mieliśmy okazję współpracować m.in. w ramach takich wydarzeń jak Truskawka czy Wielka Rapsodia. Po występach w ramach 9 edycji The Voice od Poland powraca z nowym projektem:

WARAKOMSKI / Sarnvla

[rock/pop/r’n’b]
facebook | youtube

WYDARZENIE NA FACEBOKU

KUP BILET

Po występach w ramach 9. edycji The Voice of Poland , Daniel Warakomski powraca do Świdnicy a towarzyszyć mu będzie Kamil Sarnicki oraz gościnnie Diana Ciecierska i Michał Steciak.

Duet z Warakomskim stworzy niezwykle utalentowany gitarzysta/producent Kamil „Sarnvla” Sarnicki: współtwórca hymnu Woodstock 2017, laureat wielu konkursów i przeglądów. Współpracował m.in. z takimi artystami jak : Bonson, Te-Tris, Oxon, Azzja, Z Dvpy, Filip Rychcik, Kamil Kubas, Karim Martusewicz, Daniel Warakomski, Ada Nasiadka. Zagrał prawie 500 koncertów w całym kraju na największych festiwalach hip-hopowych oraz poza granicami kraju.

Diana Ciecierska – jest półfinalistką tegorocznej edycji The Voice of Poland oraz półfinalistką „Mam Talent” emitowanego przez TVN. Laureatka wielu prestiżowych międzynarodowych i ogólnopolskich konkursów wokalnych. Zdobywczyni nagrody Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Debiuty. Reprezentantka Polski na Międzynarodowym Festiwalu „Razem we wspólnej Europie” w Monachium. Jej drugą pasją jest język angielski, oraz psychologia i pedagogika, które studiuje na Uniwersytecie Jagiellońskim. Przez wiele lat związana z Tarnobrzeskim Domem Kultury.

Michał Steciak – uczestnik IX edycji programu The Voice Of Poland. Tenor liryczny, organista, nauczyciel muzyki. Prywatnie szczęśliwy mąż, dogoterapeuta i wolontariusz. Zachwycił polską publiczność wykonaniem „Time To Say Goodbay” oraz „Knockin` to the Heavens Door” w przepięknym duecie z Maksymilianem Kwapieniem, który na serwisie YouTube ma blisko pół miliona odsłon! Laureat m.in. Międzynarodowego Konkursu Pieśni Patriotycznej 2018, gdzie został również nagrodzony nagrodą publiczności. Jest zdobywcą Grand Prix Festiwalu im. Włodka Szomańskiego „Nie Tylko Gospel” w Mieroszowie (2018 rok).

Podczas blisko 80 minutowego setu, usłyszymy przedpremierowo materiał z nadchodzącego, solowego materiału Daniela Warakomskiego pt.”Niej” jak i przekrojowy materiał z całej kariery wokalisty połączony z coverami zespołów, które inspirują muzyków na co dzień. W wykonaniu Daniela będzie można usłyszeć utwory takich artystów jak: Lenny Kravitz, Maroon 5, Whitesnake, Prince, Stone Sour czy The Weekend i Linkin Park.