Rock, r’n’b, rap i soul to niektóre z gatunków, które w sobotę będzie można usłyszeć w Klubie Bolko. Daniel Warakomski wystąpi w Świdnicy po raz pierwszy od udziału w telewizyjnym “talent show”.

Podczas blisko 80 minutowego koncertu, usłyszymy przedpremierowo materiał z nadchodzącego, solowego materiału Daniela Warakomskiego pt.”Niej” jak i przekrojowy materiał z całej kariery wokalisty połączony z coverami zespołów, które go inspirują na co dzień. W wykonaniu Daniela będzie można usłyszeć utwory takich artystów jak: Lenny Kravitz, Maroon 5, Whitesnake, Prince, Stone Sour czy The Weekend i Linkin Park.

Duet z Warakomskim stworzy niezwykle utalentowany gitarzysta/producent Kamil „Sarnvla” Sarnicki – laureat wielu konkursów i przeglądów. Zagrał prawie 500 koncertów w całym kraju na największych festiwalach hip-hopowych.

Wokalnego wsparcia udzielą:

Diana Ciecierska – półfinalistka „The Voice of Poland” oraz „Mam Talent”. Laureatka wielu prestiżowych międzynarodowych i ogólnopolskich konkursów wokalnych. Jej drugą pasją jest język angielski, oraz psychologia i pedagogika, które studiuje na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Michał Steciak – uczestnik IX edycji programu The Voice Of Poland. Tenor liryczny, organista, nauczyciel muzyki. Jest m.in. zdobywcą Grand Prix Festiwalu im. Włodka Szomańskiego „Nie Tylko Gospel” w Mieroszowie (2018 rok).

Koncert w Klubie Bolko odbędzie się w sobotę 9 lutego. Rozpoczęcie zaplanowane jest na godzinę 20:00 a kasa biletowa będzie czynna od 19:30. Bilety w przedsprzedaży do końca piątku kosztują 10 zł a w dniu koncertu 20 zł.