Z przyjemnością informujemy, iż Uniwersytet Dziecięcy Unikids w Świdnicy przygotowuje dla swoich słuchaczy kolejny semestr ciekawych i inspirujących zajęć. Przed nami kolejna seria fascynujących wykładów i warsztatów, prowadzonych przez naukowców, popularyzatorów nauki, pasjonatów, którzy podzielą się z Wami swoją wiedzą i być może zainspirują do poszukiwań własnej ścieżki. Rozpoczęliśmy już zapisy na drugi  semestr 2012/2013.

Jak zapisać dziecko na Uniwersytet dziecięcy?

1.W przypadku dzieci będących już studentami Unikids prosimy o dokonywanie zapisu poprzez profil studenta w zakładce „semestry” – opcja „zapisz mnie”, a po przekierowaniu, na stronę płatności on-line uiszczenie opłaty za semestr 150 zł

2.Aby zgłosić uczestnictwo dziecka nie będącego studentem Uinikids wystarczy wypełnić zamieszczony na naszej stronie formularz, a następnie po przekierowaniu na stronę płatności on-line, poprzez system płatności internetowej dokonać opłaty za II semestr w roku akademickim 2012/20113-semestr letni

Prosimy o dokładne wypełnienie przelewów zgodnie z wzorem przelewu podanym automatycznie oraz nie dopisywanie w tytule dodatkowych treści.

Drugi semetr rzopoczyna się wykładem zaplanowanym na miesiąc marzec. Do lutego trwa jeszcze pierwszy semetr.
Już wkrótce podamy harmonogram wykładów na II semestr. Dodatkowe warsztaty będą na bieżąco pojawiać się na stronie. Zapraszamy na wspólną fascynującą przygodę z nauką.

Więcej infprmacji na temat organizacji Uniwersytetu Dziecięcego Unikids znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce REGULAMIN.

O przyjęciu na Uniwersytet decyduje kolejność zgłoszeń oraz dokonanie opłaty.
W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
swidnica@unikids.pl , tel. 784784618

źródło: Zespół Unikids Świdnica