DOŁĄCZ NA FACEBOOKU

Super niania doradza w Świdnicy!

Droga mamo, drogi tato,  jesteś pewny, że dobrze wychowujesz swoje dziecko? Wcale nie musisz być krytyczny(a)! Dorota Zawadzka, supeniania wcale nie będzie nas oceniać,  raczej wspierać i motywować. Kobiecanki  zapraszają mieszkańców Świdnicy na bezpłatne,  niezapomniane spotkanie z psychologiem, autorką książek i autorytetem z kwestiach wychowania.

Naprawdę nie ma się czego wstydzić, jeśli czasami wydaje nam się, że z wychowania ledwo dostateczny. Samo to, że szukasz właściwej drogi jest już połowąsukcesu. Potrzebujesz tylko kompasu i kilku wskazówek, które teraz możesz mieć wzasięgu ręki! Od końca maja rusza organizowana przez Kobiecanki pl, Akademia Rodzica wraz z Dorotą Zawadzką w kil-ku miastach Dolnego Śląska.

Ze znaną „Supernianią” Kobiecanki współpracują nie po raz pierwszy. Doradca rzecznika praw dziecka i współautorka projektu „ Bezpieczne media” byłagościem kobiecankowych spotkań w Wałbrzychu podczas X Inspiracji, we Wrocławiu z okazji Dnia Kobiet czy w Legnicy podczas Akademii Kobiet Zainspirowanych. Dorotę Zawadzką   cechuje niesamowita charyzma, a jej historie wzbogacają i motywują.  Doradca ministra edukacji, i rzecznika praw dziecka, na spotkaniach z kobietami czy  z rodzicami mówi między innymi o partnerstwie w związkach,  o sile, która drzemie w każdej z kobiet i potrzebie pewności siebie. Spotkania z Dorotą to wyjątkowa przestrzeń do poznania własnej siebie, do partnerskiego spojrzenia na relacje z dziećmi, do nabrania dystansu do własnych porażek. Dorota

Zawadzka daje konkretne wskazówki np. nie krytykuj przy dzieciach swoich rodziców, ale także uspokaja: każdy popełnia błędy, opowiada też o własnych problemach i sukcesach wychowawczych i przekonuje,  że nie warto wraz z pępowiną pozbawiać się poczucia humoru, co zdarza się wielu kobietom. I…drodzy panowie uświadamia jak ważną rolę w procesie wychowawczym odgrywa mężczyzna. Akademia Rodzica z pewnością pomoże Ci w codziennych rodzicielskich potyczkach. Zasługujesz na to Ty i Twoje pociechy. Nie może Was zabraknąć!

Na spotkaniu 31 maja w  Teatrze Miejskim w Świdnicy o godz. 11, (wstęp wolny)  Dorota Zawadzka, psycholog rozwojowy, autorka oraz współautorka wielu programów telewizyjnych, m.in.„Superniania”  nie tylko z frapującym wykładem, ale także w dialogu z publicznością, będzie odpowiadała na Wasze pytania! Na spotkaniu będzie można także kupić książki o wychowaniu dzieci po promocyjnych cenach autorstwa Doroty Zawadzkiej.