W piątek Ząbkowice, w sobotę Świdnica a Dzierżoniów w niedzielę – tak wygląda plan najbliższych koncertów Sudeckiej Ofensywy. Publiczność w trzech miastach będzie mogła przekonać się o sile lokalnych zespołów, które może nie są znane z programów telewizyjnych, ale i tak mają talent.

Sudecka Ofensywa to projekt zainicjowany przez ośrodki kultury z Dzierżoniowa, Świdnicy i Ząbkowic, promujący najlepszych niezależnych wykonawców z naszego regionu. W pierwszej kolejności będą to Johnny Trzy Palce (pochodzący ze Świdnicy laureaci przeglądu Truskawka 2012; swobodnie poruszają się w takich gatunkach jak country, blues i rock), Noidobra (Dzierżoniowsko-Bielawski skład istniejący od 2006 roku) oraz Vamos Brothers (Niemcza).

Więcej informacji na temat zespołów oraz fragmenty ich muzyki można znaleźć m.in. na stronie Świdnickiego Ośrodka Kultury: http://www.sok.com.pl/sudecka-ofensywa-1/

Bilety na każdy z koncertów w cenie 10 zł będzie można kupić bezpośrednio przed występami. Więcej informacji na temat poszczególnych wydarzeń (adres, godzina itp) można znaleźć na stronach miejskich ośrodków kultury:
Dzierżoniów – http://www.dok.pl
Świdnica – http://www.sok.com.pl
Ząbkowice – http://www.e-zok.pl

Kolejne koncerty w ramach Sudeckiej Ofensywy odbędą się w terminach 7-9 listopada i 12-14 grudnia.