„Słowa, słowa, słowa…” śmiemy, może nazbyt zuchwale, ale jednak, twierdzić,  że mało komu nie jest znane dzieło, z którego pochodzi ten cytat. Dzieło, które doczekało się  liczonych na pęczki interpretacji, scenicznych wystawień, filmowych, czy telewizyjnych adaptacji. Dzieło, a nawet DZIEŁO, które od wielu lat jest źródłem inspiracji dla kolejnych pokoleń artystów, a postaci w nim występujące, jak chociażby tytułowy Hamlet, czy Jego nieszczęsna ukochana Ofelia już dawno stały się ikonami popkultury. Banalnym już stało się także pytanie tak często zadawane aktorom: „czy chciałby pan zagrać Hamleta”. Odpowiedź jest prosta…

Dlatego też zarówno z  pokorą ale i zarazem z  entuzjazmem, mamy przyjemność zaprosić państwa na spotkanie z Hamletem do Salonu Poezji.  Będą czytane fragmenty z oryginału szekspirowskiego, ale także pobawimy się wspólnie z przymrużeniem oka wersją Hamleta Jeremiego Przybory.

Główną postacią będzie Konrad Marszałek ( świdniczanin, aktor Teatru Rampa),  a do Salonu Poezji zaprosił: Kamilę Borutę – aktorkę Teatru Rampa, Moataza Hamdy –  artystę rzec można wszechstronny, Pawła Zająca – muzyka.

A zatem trochę poważnej klasyki i trochę dowcipu, po prostu „Słowa, słowa, słowa…”.

Salon_Marszalek