Zapraszamy na 10. koncert w ramach projektu Świdnickie Recenzje Muzyczne,
dzięki któremu decydujecie kto wystąpi w naszym mieście! Tym razem będzie to:

SARIUS

facebook | instagram | spotify

PROSPECT

facebook

LOCZEK

HIDER

 

WYDARZENIE FB    KUP BILET

Koncert odbędzie się dzięki recenzji albumu „Wszystko co złe” napisanej i przesłanej nam przez Remigiusza Deptę. Zapraszamy do lektury:

SARIUS – Wszystko co złe
Chociaż nigdy nie byłem słuchaczem Sariusa, to „Wiking”, zapowiadający jego nową płytę zwrócił moją uwagę, głównie przez świetny refren, który nie chce mi wyjść z głowy. Sięgnąłem więc po album, za produkcję którego odpowiada Gibbs, świetnie łączący dźwięki gitary z rapowym podkładem serwujący porcję solidnych standardowych trapowych bitów. Autorem muzyki w dwóch numerach („Dobry chłopak”, „Definicja”) jest też KPSN, który nie odstaje poziomem od wymienionego wcześniej koleżki. Główny bohater tej opowieści świetnie wykorzystuje grunt przygotowany przez DJ’ów . Pierwsze utwory (np.”Dobry chłopak”, „Gadaj do rzeczy”) są mroczne, pełne buntu i świetnie oddanych emocji. W późniejszych utworach (np.”Zasięg”, „Wiking”) przebija się optymizm (dość oszczędnie dozowany przez artystę) da się to zauważyć zarówno w tekście jak i w muzyce. Wszystko kapitalnie wykonane. Jedynym wyjątkiem jest dla mnie „Wspaniały i wielki” z mocno „bangerowym” bitem na którym Sarius wyglądał no cóż… jak co najwyżej Passat na torze F1. Więcej zarzutów nie mam, Mariusz zostawia za sobą wszystko co złe i idzie (mam nadzieję) w jaśniejszą stronę, a efektem tego jest parę mocnych, emocjonalnych numerów i kilka lżejszych, które umilą czas i mnóstwo zawartych w nich (oraz dodatkowo na kartkach z tekstem dołączonych do CD) pytań filozoficzno-egzystencjalnych.

PROSPECT
Raperski duet z Wałbrzycha, który debiutował w 2014 r. wydając mixtape „Kolekcjoner rapu” jako Joachim & Godleś. W 2017 r. ukazał się ich „Duch i Mrok” i po zmianie nazwy, rok później dołączyli do DYSTRYKT, w ramach którego wydali dosłownie kilka dni temu album „Demony wojny”. (press info)

LOCZEK
Muzyka zaczęła być jego hobby już we wczesnych latach, największą radość sprawia mu rap, ale także gra na gitarze. Występował już parę razy, ale w Klubie Bolko będzie to jego debiut!

HIDER
początkujący wokalista, który miesza odłamy hip-hopu. Większość tekstów nawiązuje do pytań, które dręczą autora. Dużą inspirację czerpie z podróży oraz obserwacji zachowań ludzkich.

https://youtu.be/n0rdjU82ars