Świdnicki Ośrodek Kultury, Powiatowa Stacja Sanitarno Epidemiologiczna oraz Wydział Polityki Społecznej i Spraw Socjalnych UM Świdnica zapraszają zorganizowane grupy szkolne na koncert:

ROCK PRZECIW AIDS

podczas którego wystąpią

NULLIZMATYKA

[hip-hop/rock]
facebook | youtube

PLETHORA

[rock/metal]
www | facebook | youtube

Nullizmatyka to projekt Nullo, wałbrzyskiego rapera i producenta, którego wspiera Pork Pores Porkinson i utalentowani muzycy ze Świdnicy (B. Bednarz (bas), M. Chochołek (perkusja), Slime (gramofony) i P. Sierakowski (gitara). Doświadczeni w wielu stylach, na scenie uwalniają rap przesiąknięty rockiem, funkiem, reggae! W setliście znajdą się premierowe utwory Nullo („Sky is the limit”, „Tu i teraz”), nowe aranżacje kawałków z jego solowego „SPG Dystrykt” oraz cover utworu „Another One Bites The Dust” grupy Queen.

Plethora powstała w 2013 roku i od tamtej pory jest jednym z najczęściej koncertujących świdnickich zespołów. Powołaniu grupy przyświecało stworzenie nowej jakości w muzyce metalowej – połączenia energii, kunsztu muzycznego i melodyjności. Czy im się to udało, przekonacie się na koncercie lub na składance muzycznej, którą właśnie szykuje Świdnicki Ośrodek Kultury. Plethora nagrała na nią 3 utwory, które w przyszłym roku zostaną wydane w streamingu jako audio i wideo.

Nullizmatyka (foto Łukasz Jaromi)

Plethora (foto Łukasz Moskal)