KUP BILET EVENT FB 

„Małą” edycję WRŚ chcemy tym razem poświęcić raperom tworzącym hip-hop w Świdnicy i najbliższych okolicach. Do końca marca przyjmowaliśmy zgłoszenia od chętnych do udziału. Aktualny skład jest następujący:

PASTORO / Markowy | facebook + youtube

Od 7 roku życia Pastor ćwiczył akrobatykę sportową w Polonii Świdnica a w 1992 roku zajarał się break-dance’em i razem z kumplami stworzył Stylową Spółkę Społem – grupę, z którą wygrywał wiele zawodów w Polsce i za granicą. Nadchodzący solowy album, wyprodukowany wspólnie z Markowym, to następca „Pastoramy” z 2013 roku.

LIZKA | facebook + youtube

Eliza Lizka Szymczak to bezprecedensowa artystka, łącząca w swojej twórczości różne style. Przygodę z kulturą hip-hop zaczęła stosunkowo niedawno, jednakże jej utwory szybko zyskują na popularności. Pochodzi z Koszalina a obecnie mieszka i tworzy w Świdnicy.

ALPINE RICHIE | youtube

Stolpa to m.in. uczestnik naszych dotychczasowych bitew freestyle. Teraz pisze: „Zrobimy wspaniałe show. Alpine boys równa się ogień na scenie, wychodząc z klubu na bank nie będziecie zawiedzeni, pozdrawiam i do zobaczenia pod sceną!”

G2B / Zagi | facebook + youtube

Wiesz o kim mowa? To o chłopakach z Centrum miasta, ich pasja to muzyka, wspólna zajawka, w której odnajdują swoją drogę życia. Zaczynali swoją przygodę w szkołach, na śródmiejskich podwórkach, nawijkach po bramach i choć nie zawsze było kolorowo to nigdy nie zwątpili.
G2B (Grezz Dwóch Braci) – Szawid & VirusWGB
Ich współpraca zaczęła się 5 lat temu, nawijką nawiązują do starej szkoły rapu i życia. Do tej pory wydali 5 projektów i nie zwalniają tempa.
Zagi
Zajarał się rapem od starszego brata i choć jego droga była trudna to nigdy nie zwątpił. W 2007 roku jako dwunastolatek wydał swój pierwszy kawałek.

KUSEI | facebook + soundcloud

Chłopak z Jaworzyny Śląskiej – zawsze chciał robić rap i sobie robi rap.

ZDS | youtube

Tworzenie własnych dobrych rapów. Nowe klipy oraz nowa tematyka. Wydanie własnej płyty w empiku.