Powrót
Archiwum

Przez śmiech do lepszego małżeństwa: Mark Gungor

Data

28 Kwietnia 2013

Miejsce

Teatr Miejski w Świdnicy

Bilety

25 zł małżeństwo / 15 zł single, do nabycia w Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Rynku, rezerwacja telefoniczna: 513 660 491

Najlepsze seminarium małżeńskie od czasów epoki lodowcowej!

Jest wiele osób, które potrafią rozśmieszyć nas do łez. Jest też wiele osób, które potrafią wnieść wiele dobrego w nasze życie. Mark Gungor, wykładowca i duszpasterz, doskonale łączy te dwie umiejętności.

Gungor przedstawia podstawy dynamiki relacji damsko-męskich, ukazując z niezwykłą jasnością przyczyny najczęstszych problemów i proponując praktyczne sposoby ich rozwiązania. Dzięki zabawnym, praktycznym i boleśnie szczerym radom Marka, życie wielu małżeństw na całym świecie zmieniło się nie do poznania.

‚Przez śmiech do lepszego małżeństwa’ nie jest jednak typowym seminarium dla małżeństw. Zabawne przykłady, jakie podaje Mark, mają w sobie tak wielki ładunek humoru i oryginalności, że trudno będzie wam powstrzymać się od powtarzania ich wszystkim znajomym. Jego prezentacje są pełne komizmu, a przez to łatwe do zapamiętania i bardzo praktyczne. To ułatwia małżonkom przyswojenie wielu cennych spostrzeżeń i natychmiastowe zastosowanie ich w praktyce.

Obejrzyj zwiastun:

Jeśli nie wiesz o czym mowa, zobacz koniecznie „ Opowieść o dwóch mózgach” na YouTube.

Seminarium DVD na dużym ekranie z polskimi napisami. Projekcja na licencji LaughWay, USA.

Newsletter

Bądz zawsze na bieżąco, zapisz się do newslettera!