Świdnicki Ośrodek Kultury – samorządowa instytucja kultury – poszukuje pracownika na stanowisko:

Osoba lub firma do plakatowania na słupach ogłoszeniowych (praca 2 dni w tygodniu)

Osoba ta (lub firma) będzie odpowiedzialna za: plakatowanie ogłoszeń i plakatów na 52 słupach ogłoszeniowych na terenie Świdnicy (lokalizacja słupów: http://www.sok.com.pl/uslugi/plakatowanie/).

Plakatowanie odbywa się 2 razy w tygodniu (wtorek i czwartek). Oferujemy umowę zlecenie z płatnością określoną za 1 sztukę plakatu. Osoba zatrudniona sama zakupuje klej do tapet w celu rozklejania ogłoszeń. Musi posiadać również własny środek transportu. Możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność,
  • Komunikatywność,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Własny środek transportu,
  • Mile widziani uczniowie, studenci, emeryci, renciści lub osoby prowadzące działalność gospodarczą.

Oferujemy umowę zlecenie rozliczaną w systemie akordowym za każdą sztukę rozklejonego plakatu.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV oraz propozycji stawki za 1 sztukę rozplakatowanego ogłoszenia w kwocie brutto) na adres a.baranowska@sok.com.pl lub o dostarczenie aplikacji bezpośrednio do siedziby Ośrodka (Rynek 43).

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.